دوشنبه، ۲۸ مهر ۹۳ - ۰۸:۲۲

به گزارش میهن پست –  نشست هماهنگی برای انجام بازی تدارکاتی بین تیم ملی فوتبال ایران و کره جنوبی عصر امروز در محل…

به گزارش میهن پست –  نشست هماهنگی برای انجام بازی تدارکاتی بین تیم ملی فوتبال ایران و کره جنوبی عصر امروز در محل فدراسیون فوتبال برگزار شد.

به نقل از  مهر، نشست هماهنگی دیدار دوستانه ایران و کره جنوبی عصر امروز در سالن روابط عمومی فدراسیون برگزار شد. این دیدار  بر اساس برنامه ریزی های قبلی روز سه شنبه ۲۷ آبان ماه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

در نشست هماهنگی این دیدار، مسائل مربوط به اخذ ویزا، هماهنگی هتل محل اقامت تیم ها، محل تمرین دو تیم و حضور ۱۸ خبرنگار و رسانه کره ای مورد بررسی و برنامه ریزی قرار گرفت.

سایت فدراسیون فوتبال با اعلام این خبر افزود: همچنین با توجه به درخواست کره ای ها این دیدار بطور مستقیم در کشور کره جنوبی پخش خواهد شد. به همین دلیل در صورت درخواست تغییر ساعت بازی جهت سهولت در پخش مستقیم کره ای ها احتمال تغییر ساعت بازی وجود دارد.

لازم به ذکر است در این دیدار از داوران خارجی استفاده خواهد شد و اسامی داوران  طی ۳روز آینده از سوی کمیته داوران فدراسیون اعلام می شود.از نکات ویژه این دیدار تدارکاتی حضور رییس، نایب رییس و دبیر کل فدراسیون فوتبال کره جنوبی همراه تیم ملی این کشور در ایران است. مسئولان فدراسیون فوتبال کره جنوبی بدنبال امضای تفاهم نامه با فدراسیون فوتبال ایران به تهران می آیند تا ضمن حضور در ورزشگاه و تماشای بازی، نشست های خود را با رییس و دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران برگزار کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.