شنبه، ۰۷ تیر ۹۳ - ۰۹:۴۳

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی، احمد اصغری مهرآبادی اظهار داشت: برخی واحدهای مسکن مهر که…

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی، احمد اصغری مهرآبادی اظهار داشت: برخی واحدهای مسکن مهر که دارای پیشرفت فیزیکی بالای 70 درصد هستند و نیاز به مبلغی برای تکمیل دارند با افزایش تسهیلات بانکی بین دو تا سه میلیون تومان مورد مساعدت قرار می گیرند.

وی تأکید کرد: همچنین علاوه بر داشتن شرایط ذکر شده، افزایش مبلغ تسهیلات شامل پروژه هایی می شود که اصل تسهیلات آنها بین 20 تا 22 میلیون تومان بوده است زیرا که با در نظر گرفتن مبلغ افزایش یافته، نباید مبلغ کل تسهیلات بیش از 25 میلیون تومان شود.

قائم مقام وزیر و مجری ویژه در طرح مسکن مهر افزود: با تأیید شورای پول و اعتبار در دولت یازدهم برای انجام تعهدات و تکمیل واحدهای نیمه تمام مبلغ 2000 میلیارد تومان به سقف کلی تسهیلات اضافه شد. بدین ترتیب سقف کلی تسهیلات مسکن مهر از 48 هزار میلیارد تومان به 50 هزار میلیارد تومان افزایش یافت.

مهرآبادی یادآور شد: خوشبختانه این مبلغ از محل وصول اقساط توسط بانک مرکزی به بانک مسکن عودت شد تا طی دوره تنفس سه ساله اعطایی صرف انجام تعهدات فعلی و تکمیل طرح های نیمه تمام شود.

اقتصام(1)1108**1594

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.