یکشنبه، ۱۹ مرداد ۹۳ - ۰۹:۵۱

به گزارش میهن پست – در حالی که مهرداد پولادی بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس از دو تیم ایتالیایی پیشنهاداتی داشت با این حال…

به گزارش میهن پست – در حالی که مهرداد پولادی بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس از دو تیم ایتالیایی پیشنهاداتی داشت با این حال به نظر می‌رسد احتمال حضور وی در لیگ‌های اروپایی منتفی شده و این بازیکن به زودی به جمع سرخپوشان اضافه خواهد شد.

به نقل از مهر، پس از جدایی سید جلال حسینی و محمدرضا خلعتبری و آغاز لیگ چهاردهم فوتبال، مسئولان باشگاه پرسپولیس تمام تلاششان را به کار بردند تا حداقل مانع جدایی مهرداد پولادی مدافع خود شوند. پولادی بعد از مسابقات جام جهانی بارها اعلام کرده بود که اولویتش برای بازی، لیگ‌های اروپایی است و حتی از چند تیم هم پیشنهاداتی دریافت کرده است.

با وجود اینکه گفته می‌شد پولادی از باشگاه‌های لیگ برتر انگلستان پیشنهاد داشته و حتی بحث حضور وی در تیم‌های اسپانیایی هم مطرح شده بود، با این حال یک منبع آگاه در باشگاه پرسپولیس از پیشنهاد کشورهای دیگر به پولادی خبر داد. به گفته این منبع آگاه، پولادی از دو تیم ایتالیایی پیشنهادات جدی‌تری دریافت کرده بود و آنرا با مسئولان باشگاه پرسپولیس هم در میان گذاشته بود.

مهرداد پولادی در کنار علی دایی

مهرداد پولادی در کنار علی دایی

شواهد و قرائن نشان می‌دهد که حضور پولادی در این تیم‌ها تا حد زیادی منتفی شده و این بازیکن از لیگ‌های اروپایی دور شده است. پولادی هفته گذشته شخصا در باشگاه پرسپولیس حضور یافته و با علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه دیدار و گفتگویی انجام داد.

مدیر برنامه های پولادی هم روز گذشته (شنبه) مجددا در باشگاه حاضر شد و با علیرضا رحیمی صحبتهایی انجام داد. گفتگوهای جدی طرفین نشان می‌دهد احتمال حضور پولادی در لیگ‌های اروپایی ضعیف‌تر شده و این بازیکن به زودی با پرسپولیس برای این فصل قراردادی را امضا خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.