سه شنبه، ۲۷ خرداد ۹۳ - ۰۷:۳۶

علی کورانی فر در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: صبح روز چهارشنبه هفته جاری رئیس جمهوری به منظور سفری دو روزه از…

علی کورانی فر در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: صبح روز چهارشنبه هفته جاری رئیس جمهوری به منظور سفری دو روزه از طریق فرودگاه خرم آباد وارد لرستان می شود.

وی نخستین برنامه رئیس جمهور در لرستان را دیدار مردمی اعلام کرد و بیان داشت: این دیدار در محل ورزشگاه تختی خرم آباد برگزار خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان دیدار با عشایر و روستائیان، نشست با صاحبان سرمایه در قالب شورای توسعه و سرمایه گذاری لرستان، بازدید از برخی صنایع استان و دیدار با منتخبان را از دیگر برنامه های دکتر روحانی در لرستان اعلام کرد.

کورانی فر با اشاره به برگزاری جلسه شورای اداری استان با حضور رئیس جمهوری عنوان کرد: در نهایت نشست خبری رئیس جمهور با اصحاب رسانه در پایان این سفر برگزار خواهد شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اعزام نمایندگان رئیس جمهور به شهرستانها افزود: در این راستا وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی در شهرستانهای دورود و ازنا مستقر خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان عنوان کرد: همچنین وزیر آموزش و پرورش به شهرستان الیگودرز سفر می کند و وزیر راه و شهرسازی نیز مهمان مردم بروجرد می شود.

کورانی فر با اشاره به حضور معاون امور زنان رئیس جمهور در شهرستان دوره چگنی افزود: معاون پارلمانی رئیس جمهور نیز به نمایندگی از رئیس جمهور در پلدختر حاضر خواهد شد.

وی با اشاره به به سفر رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به شهرستانهای سلسله و دلفان عنوان کرد: حجت‌الاسلام علی یونسی دستیار ویژه رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت نیز به شهرستان کوهدشت سفر می کند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان افزود: سید ابوالفضل رضوی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور نیز در شهرستان رومشکان حضور خواهد یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.