چهارشنبه، ۲۴ اردیبهشت ۹۳ - ۰۳:۴۷

به گزارش میهن پست – رئيس سازمان هواپيمايي كشوري با اشاره به برنامه آزادسازي نرخ بليت هواپيما گفت :آزادسازي نرخ بليت هواپيما در…

به گزارش میهن پست – رئيس سازمان هواپيمايي كشوري با اشاره به برنامه آزادسازي نرخ بليت هواپيما گفت :آزادسازي نرخ بليت هواپيما در برخي مسير‌ها موجب كاهش قيمت هم مي‌شود.

به نقل از مهر، عليرضا جهانگيريان افزود: بطور حتم آزاد‌سازي نرخ بليت هواپيما به معناي افزايش قيمت بليت نيست و در برخي مسير‌هاي پرتردد نيز قيمت بليت حتي ممكن است كاهش بسزايي داشته باشد.

وي در ادامه افزود: تنوع قيمت ها را شركت هاي هواپيمايي ساماندهي و تصميم‌گيري مي كنند و ما كنترل و نظارت آن را برعهده داريم. جهانگيريان در مورد اينكه آيا اين نرخ‌ها كف و سقفي دارد هم اظهار داشت : نرخ‌ها كف ندارد، اما تا مدتي سقف خواهد داشت.

آزاد سازی بلیط هواپیما

آزاد سازی بلیط هواپیما

وي در باره تحريم هاي صنعت هواپيمايي هم گفت با حذف تحريم ها، اين صنعت در بخش هاي تعمير، تامين، نگهداري، توليد و طراحي، بازرگاني حمل و نقل هوايي، حمل و نقل بين المللي شكوفا مي شود.

رئيس سازمان هواپيمايي كشوري گفت: سه ماه از موافقتنامه ژنو مي‌گذرد و سه ماه براي اينكه تحريم هاي 30 ساله كامل برداشته شود، زمان زيادي نيست اما فضا تغییر پیدا کرده و افق‌هاي جديدي پيدا و ارتباطاتي برقرار شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *