دوشنبه، ۰۸ اردیبهشت ۹۳ - ۰۶:۲۱

به گزارش میهن پست – رئیس کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری بگیران تامین اجتماعی از پرداخت وام دو میلیون تومانی به بازنشستگان…

به گزارش میهن پست – رئیس کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری بگیران تامین اجتماعی از پرداخت وام دو میلیون تومانی به بازنشستگان تحت پوشش این کانون خبر داد.

بیات در مصاحبه با واحد مرکزی خبر، اعتبار پیش بینی شده برای پرداخت وام دو میلیون تومانی را که قرض الحسنه است، 100 میلیارد تومان دانست و گفت: در این مرحله به 50 هزار نفر از بازنشستگان تامین اجتماعی وام تعلق می گیرد.

وی داشتن معرفی نامه از کانون های بازنشستگی در شهرستان ها را برای دریافت وام الزامی دانست و تاکید کرد : دریافت وام فقط برای متقاضیانی مجاز است که حقوق خود را از بانک رفاه کارگران دریافت می کنند .

بیات با بیان اینکه برای این نوع تسهیلات نیازی به ضامن نیست، افزود: داشتن کسر از حقوق تنها مدرک مورد نیاز برای گرفتن وام است.

رئیس کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری بگیران تامین اجتماعی همچنین اختصاص وام 80 میلیون تومانی برای تعمیر ساختمان ، وام جعاله از 5 تا 15 میلیون تومان و وام 20 میلیون تومانی برای شرکت در طرح جایگزینی خودروهای فرسوده را از دیگر تسهیلاتی برشمرد که به بازنشستگان تامین اجتماعی پرداخت می شود.

اطلاعات بیشتر…

5 دیدگاه برای “جزئیات ثبت نام وام 2 میلیون تومانی بازنشستگان”

 1. فرامرز صداقت منش گفت:

  زمان گرفتن وام از بانگ چه موقع دقیق است. وثبت نامه کردم.وحدود یک ماه یا نیم است وتا بحال خبری نیست(مستمربگیر آبادان هستم وبه این وام احتیاج ضروری دارم)متشکرم به وسیله ایمیل به من اطلاع دهید..

  1. چنگیز قیاسی گفت:

   جناب صداقت منش ممنون از اين كه به سايت ميهن پست سر ميز نيد/
   درخصوص وام بازنشستگان نيز دولت گفته بعد از پيمايش آماري ثبت نام كنندگان را مطلع مي كند شايد از طريق پيامك اين كار انجام شود؟

 2. مریم محمدی گفت:

  با سلام؛ پدر من مستمری بگیر تامین اجتماعیه .زمان ثبت نام وام ضروری چه زمانیه ؟ با تشکر

  1. چنگیز قیاسی گفت:

   با آغاز ثبت نام حتما از طریق سایت اطلاع رسانی خواهیم کرد/فعلا زمان رسمی ثبت نام اعلام نشد است

 3. علی هلیچی گفت:

  سلام کی میتوانم برم به بانک درباره ی وام ثبت نام کنم ؟ ما یکی از خانواده های مستمری بگیر و خیلی خیلی به وام احتیاج دارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *