سه شنبه، ۰۵ فروردین ۹۳ - ۰۱:۲۶

به گزارش میهن پست –  داستان از آنجا آغاز شد كه یكی از شبكه‌های تلویزیونی در گزارشی متفاوت از تردد فراری گرانقیمت و…

به گزارش میهن پست –  داستان از آنجا آغاز شد كه یكی از شبكه‌های تلویزیونی در گزارشی متفاوت از تردد فراری گرانقیمت و قرمز رنگی خبر داد که باعث بهت و تعجب پایتخت نشینان شده و هنوز معلوم نیست مالك این خودروی 8 و نیم میلیارد تومانی كیست!

همین گزارش كافی بود تا تمام رسانه‌ها بدنبال این سوژه ناب و امروزی بروند تا به قول معروف مو را از ماست بكشند. این خبر دهان به دهان می‌چرخید تا اینكه مشخص شد مالك این خودروی میلیاردی كسی نیست جز حمید سوریان،‌ قهرمان كشتی فرنگی ایران و جهان. ضمن اینكه گفته می‌شد سوریان مجوز ورود این خودرو را در زمان ریاست جمهوری محمود احمدی‌نژاد و یک سال قبل از بازی‌های المپیک 2012 لندن هدیه گرفته بود.IMG11341077

به هیچ عنوان قصد تكرار مكررات و اتفاقات رسانه‌ای آن روزها را نداریم اما آنچه مسلم است این خودروی میلیاردی، تبدیل به نوعی تسویه حساب جناحی شد كه حمید سوریان ناخواسته در مركز آن قرار گرفت.

دیری نپائید كه قهرمان جهان و المپیك نیز سكوت خود را شكست و در توضیح پیرامون این خودروی میلیاردی به یكی از روزنامه‌های صبح  گفت: مجوز ورود این خودرو به نام من است، اما قیمت اعلام شده برای این خودرو اغراق‌آمیز است و مابه‌التفاوت قیمت آن با مازراتی و پورشه‌هایی که به كشور وارد می‌کردند، خیلی ناچیز است. بله، من یک مجوز ماشین داشتم و چند وقت پیش با مجوز من این ماشین به داخل آمد ولی متعلق به من نیست و کسی را هم که خودرو را وارد کرده و حتی خود خودرو را ندیده‌ام.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *