شنبه، ۱۷ خرداد ۹۳ - ۰۷:۱۳

سلامت نیوز: سخنگوی سازمان امداد نجات هلال احمر از تلاش 5 ساعته 50 امدادگر برای نجات 390 حادثه دیده برخورد دو قطارخبر داد….

سلامت نیوز: سخنگوی سازمان امداد نجات هلال احمر از تلاش 5 ساعته 50 امدادگر برای نجات 390 حادثه دیده برخورد دو قطارخبر داد.

حسین درخشان در گفت‌وگو با پانا در تشریح جزئیات برخورد دو قطار با یکدیگر گفت: یک دستگاه قطار باری با مسافربری در ساعت 22:30 شب گذشته (15 خرداد ماه) حد فاصل سمنان – دامغان در ایستگاه امروان با یکدیگر برخورد می‌کنند.

وی با بیان اینکه با توجه به نوع گزارش دریافتی بلافاصله 50 امدادگر در قالب 11 تیم عملیاتی به محل حادثه اعزام شدند، گفت: امدادگران توانستند 390 حادثه دیده این برخورد را امدادرسانی کنند.

سخنگوی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با بیان اینکه 350 نفر مسافر و 40 خدمه قطار دچار حادثه شده‌اند، گفت: عملیات امدادگران برای نجات سه مصدوم این حادثه که در اثر این برخورد محبوس شده بودند آغاز و توانستند پس از چند ساعت عملیات نجات این سه نفر را رها کنند.

درخشان در پاسخ به تعداد فوت شدگان این حادثه گفت: مراجع مربوطه همچون سازمان پزشکی قانونی نسبت به اطلاع رسانی این مساله اقدام خواهند کرد؛ اما این حادثه 35 مصدوم برجای گذاشت که همگی به بیمارستان منتقل شده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.