سه شنبه، ۳۰ اردیبهشت ۹۳ - ۰۱:۳۲

به گزارش میهن پست -فرمانده کل قوا در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای نیروی هوافضای سپاه طی دستخطی بالندگی در سپاه را از برکات…

به گزارش میهن پست -فرمانده کل قوا در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای نیروی هوافضای سپاه طی دستخطی بالندگی در سپاه را از برکات توکل، اعتماد به نفس و جرأت اندیشیدن و اقدام دانستند.
به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سپاه، در بازدید اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرمانده کل قوا از نمایشگاه دستاوردهای نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، معظم له طی دستخطی از تلاش عناصر مومن و کارآمد این نیرو قدردانی و برای آنان توفیق روزافزون مسألت کردند.

دست نوشته رهبر معظم انقلاب در مورد سپاه پاسداران

دست نوشته رهبر معظم انقلاب در مورد سپاه پاسداران

متن دستخط فرمانده معظم کل قوا بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بار دیگر نشانه‌‌های روشن بالندگی در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که از برکات توکل و اعتماد به نفس و جرأت اندیشیدن و اقدام است، در نمایشگاه هوا – فضا مشاهده شد. خدای بزرگ را بر نعمت وجود این عناصر مومن و کارآمد و نتایج سعی و عمل آنان سپاس میگویم و توفیق روزافزون آنان را از خالق اندیشه و استعداد مسألت میکنم.

مهم آن است که رشته‌ی کار بزرگ و حساس خود را رها نکنید و پیشرفت در کیفیت و نیز در کمیت را با توکل و اخلاص دنبال کنید. خدا یار و نگهدارتان باد.

سید علی خامنه‌ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.