پنجشنبه، ۰۵ تیر ۹۳ - ۱۰:۳۰

به گزارش میهن پست – رئیس کمیته فوتسال اعلام کرد تیم ملی فوتسال ایران و برزیل اواخرماه رمضان و قبل از حضور ملی…

به گزارش میهن پست – رئیس کمیته فوتسال اعلام کرد تیم ملی فوتسال ایران و برزیل اواخرماه رمضان و قبل از حضور ملی پوشان در تورنمنت چین در کشور امارات به مصاف هم خواهند رفت. بر این اساس از چهار بازیکن جدید برای حضور در این بازی دعوت به عمل آمد.
سیدرضا افتخاری در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره برگزاری دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتسال ایران با برزیل، با بیان مطلب فوق اظهار کرد: کشور امارات در صدد است تا دیداری دوستانه بین تیم ملی ایران و تیم برزیل در دبی برگزار کند. رایزنی‌های مختلف در اینباره صورت گرفته و کار تقریبا تمام شده ولی منتظر اعلام کتبی فدراسیون فوتبال امارات برای قطعی شدن این بازی هستیم.

وی تاکید کرد: قرار است این بازی اواخر ماه مبارک رمضان در کشور امارات برگزار شود. در واقع قبل از حضور تیم ملی در تورنمنت چین، این بازی برگزار خواهد شد.

رئیس کمیته فوتسال در ادامه خاطرنشان کرد: در همین رابطه خسوس کاندلاس سرمربی تیم ملی چهار بازیکن جدید را به تیم ملی دعوت کرده است. علیرضا صمیمی، حسین طیبی، علی اصغر حسن زاده و توکلی چهار بازیکنی هستند که علاوه بر بازیکنان قبلی، به تیم ملی دعوت شده‌اند.

افتخاری افزود: البته قرار بود احمد اسماعیل پور هم دعوت شود که این بازیکن به خاطر حضور در مسابقات دانشجویان جهان نتوانست تیم ملی را همراهی کند.

وی درباره اینکه آیا این چهار بازیکن هم همراه تیم ملی به تورنمنت چین خواهند رفت یاخیر، گفت: خیر، این چهار بازیکن بعد از بازی با برزیل به ایران بر می‌گردند و تیم ایران با همان ترکیب بازیکنان امید به چین می‌روند.

طبق اعلام رئیس کمیته فوتسال، هزینه برگزاری این بازی تدارکاتی کاملا بر عهده فدراسیون فوتبال امارات است و دو تیم ایران و برزیل هزینه‌ای را پرداخت نخواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.