سه شنبه، ۲۷ خرداد ۹۳ - ۰۹:۱۳

سلامت نیوز: سخنگوی سازمان آتش نشانی جزئیات ریزش مرگبار آوار در خیابان سنایی را تشریح کرد. جلال ملکی در گفتگو با مهر اظهار…

سلامت نیوز: سخنگوی سازمان آتش نشانی جزئیات ریزش مرگبار آوار در خیابان سنایی را تشریح کرد.

جلال ملکی در گفتگو با مهر اظهار داشت: ساعت هشت و 17 دقیقه صبح امروز حادثه ریزش آوار در خیابان کریمخان خیابان سنایی به سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد. در ادامه آتش نشانان سه ایستگاه خود را به محل حادثه رساندند.

وی افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد یک ساختمان سه طبقه به طور ناگهانی تخریب شده بود و دکل مخابراتی که بر روی پشت بام قرار داشت به پایین سقوط کرده بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران خاطرنشان کرد: در این ساختمان مرد 50 ساله ای شب ها استراحت می کرد که در زمان حادثه در طبقه اول حضور داشت. آتش نشانان بلافاصله عملیات خود را آغاز کرده و مرد 50 ساله را از زیر آوار خارج کردند که امدادگران اورژانس مرگ او را تایید کردند. همچنین دکل مخابراتی برش داده شد و آتش نشانان با ایمن سازی محل به ایستگاه های خود بازگشتند.

یکی از کارشناسان سازمان نظام مهندسی که در محل حادثه حضور داشت به خبرنگار مهر گفت: ساختمان سه طبقه بسیار قدیمی بود و احتمال می یابد نصب دکل بر روی پشت بام آن علت تخریب باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.