چهارشنبه، ۰۲ بهمن ۹۸ - ۰۳:۲۶
جزیره نوسا پنیدا

جزیره نوسا پنیدا در بخش جنوبی اندونزی جایی است که تصاوریش در شبکه های اجتماعی هر روزه گردشگران بیشتری را به سمت خود…

جزیره نوسا پنیدا در بخش جنوبی اندونزی جایی است که تصاوریش در شبکه های اجتماعی هر روزه گردشگران بیشتری را به سمت خود می کشاند. در این مطلب شما را با این جزیزه رویایی بیشتر آشنا می کنیم.

جزیره نوسا پنیدا در اندونزی

این جزیره در جنوب اندونزی واقع شد، اندوزی جاذبه های گردشگری زیادی دارد که از جمله آنها می توانبه جزیره آدمخوارها اشاره کرد. همچنین مسابقه دادن زدن زنان در اندوزی هم جذابیت های زیادی دارد.

شما می‌توانید این جزیره رو نقشه بین بالی و لومبوک مشاهده نمایید. این جزیره تعدادی تپه با ارتفاع 520 متری را در خود جای داده و البته هنوز هم زیر ساخت‌های صنعت گردشگری در آن گسترش نیافته‌اند. نوسا پنیدا به همراه دو جزیره اطرافش به عنوان پناهگاه پرندگان شناخته شده است.

نوسا پنیدا همچنین از جمله بهترین مکان‌ها در اندونزی می‌باشد که شما می‌توانید در آن غواصی را تجربه نمایید. مکان‌های مختلفی برای غواصی در آ‌ب‌های شفاف دریای بالی در این جریه وجود دارند که نباید آنها را از دست دهید.

غواصی در کنار آبزیانی که از نظر من غول پیکر هستند حتما هیجان کافی برایتان به ارمغان خواهد آورد. نگاهی به تصاویر مانتا بی Manta Bay بیاندازید تا ببیند گردشگران در نوسا پنیدا با چه موجوداتی غواصی می‌کنند. در زیر لیستی از مهم‌ترین سایت‌های غواصی در این جزیره را ارائه کرده‌ایم.

چگونه به جزیره نوسا پنیدا برویم؟

توجه داشته باشید که دسترسی به این جزیره به وسیله قایق‌های تندرو انجام خواهد شد. برای دسترسی به این جزیره شما ابتدا باید به بالی سفر کنید و سپس می‌‌توانید به وسیله این قایق‌ها خود را به این جزیره برسانید.

در نزدیکی ساحل ماسه ای سفید پنیدا در خلیج کریستال، غواصان از یکی از بهترین مکان های غواصی بالی لذت می برند، جایی که صخره های مرجانی بکر و ماهی مولا مولا (که به عنوان آفتابگردان اقیانوسی نیز شناخته می شود) و دسته های ماهی مانتا از جمله جاذبه های این ناحیه هستند.

علاوه بر غواصی در نوسا پنیدا، می توانید در مجاورت سواحل شنا و آبتنی دلچسبی در نهایت آرامش و در میان طبیعت مثال زدنی این منطقه داشته باشید. به علاوه برخی از مغازه های محلی که در ساحل نوشیدنی های محلی گوارا می فروشند، تماشای غروب خورشید را دلچسب تر می کنند!

باهم در میهن پست تصاویری از جزیره نوسا پنیدا را تماشا می کنیم.

[highlight]منبع: girleatworld[/highlight]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *