یکشنبه، ۱۵ تیر ۹۳ - ۰۹:۰۶

خبرگزاری مهر: رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران از تصادف مرگبار میان خودرو پیکان و موتور سه چرخ حمل ضایعات در بزرگراه علامه…

خبرگزاری مهر: رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران از تصادف مرگبار میان خودرو پیکان و موتور سه چرخ حمل ضایعات در بزرگراه علامه خبر داد.

سرهنگ عین الله جهانی در گفتگویی اظهار داشت: ساعت 19:10 روز گذشته تصادف میان یکدستگاه موتور سه چرخ حمل بازیافت و خودرو سواری پیکان در شرق به غرب بزرگراه علامه جعفری به ماموران پلیس اطلاع شد. بلافاصله ماموران پلیس راهور در محل حادثه حاضر شدند که مشخص شد خودرو پیکان به شدت با پشت موتور سه چرخ برخورد کرده است.

وی ادامه داد: متاسفانه براثر این حادثه راننده جوان موتور جانش را از دست داده و ترکنشین آن که جوان افغانی 22 ساله بود مجروح و به مراکز درمانی منتقل شد.

رئیس مرذکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران گفت: در بررسی های تخصصی مشخص شد راننده خودرو مشروبات الکلی مصرف کرده و به همین دلیل نیز نتوانسته است خودرو را کنترل کند.

جهانی با اعلام اینکه راننده خودرو پیکان هنگام رانندگی تحت تاثیر مشروبات الکلی بوده و نتوانسته است در رانندگی تمرکز کند، افزود: استفاده از موتور سه چرخ برای بیش از یک نفر ممنوع بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.