یکشنبه، ۱۸ خرداد ۹۳ - ۰۱:۳۶

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد خراسان جنوبی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد خراسان جنوبی در این باره گفت: این نوعروسان…

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد خراسان جنوبی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد خراسان جنوبی در این باره گفت: این نوعروسان با دریافت کمک هزینه جهیزیه راهی خانه بخت می شوند.

ˈ علی اکبر نخعیˈ از ازدواج به عنوان محبوب ترین بنا و اقدام در دین مبین اسلام یاد کرد و افزود: برگزاری ازدواج های آسان و پایدار می تواند در ترویج این فرهنگ حسنه، بسیار تاثیرگذار باشد.

وی یکی از اهداف این نهاد را ترویج و گسترش فرهنگ اصیل اسلامی در برپایی ازدواج های آسان، کم هزینه، پایدار و ترویج ازدواج مجدد زنان سرپرست خانوار عنوان کرد.

نخعی گفت: در حال حاضر 11 هزار و 409 دختر در آستانه ازدواج بالای 15 سال تحت حمایت این نهاد هستند که امیدواریم با همکاری و مشارکت حامیان بتوانیم شرایط را برای ازدواج این افراد فراهم کنیم.

وی، مبلغ کمک هزینه های اهدایی به هر یک از نوعروسان تحت حمایت را 20 میلیون ریال عنوان کرد و افزود: در راستای اهدای کمک هزینه جهیزیه به 100 نوعروس تحت حمایت این نهاد دو میلیارد ریال هزینه شده است.

11 شعبان، سالروز ولادت با سعادت حضرت علی اکبر(ع) روز جوان نامگذاری شده است.665

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.