شنبه، ۱۹ مهر ۹۳ - ۰۷:۴۴

معاون فرهنگی و امور اجتماعی شهردار سنندج گفت: جشن بادکنک‌ها بمناسبت گرامی‌داشت هفته‌ی ملی کودک با حضور دانش‌آموزان شین‌آبادی، کودکان آسیب‌دیده‌ی مین مریوان…

معاون فرهنگی و امور اجتماعی شهردار سنندج گفت: جشن بادکنک‌ها بمناسبت گرامی‌داشت هفته‌ی ملی کودک با حضور دانش‌آموزان شین‌آبادی، کودکان آسیب‌دیده‌ی مین مریوان و شوخان از دیواندره به همراه والدین آنها به‌عنوان میهمانان ویژه‌ی جشن در کنار کودکان شهر سنندج در روز جمعه برگزار شد.

«اسعد فرهادی» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی کردستان، اظهار کرد: جشن بادکنک‌ها بمناسبت گرامی‌داشت هفته‌ی ملی کودک با حضور دانش‌آموزان شین‌آبادی، کودکان آسیب‌دیده مین مریوان و شوخان از دیواندره به همراه والدین آنها به‌عنوان میهمانان ویژه‌ی جشن در کنار کودکان شهر سنندج در روز جمعه برگزار می‌شود.

وی یادآور شد: این جشن بزرگ با همت نجمن حمایت از بیماران سرطانی، موسسه‌ی خیریه‌ی روجیار، حمایت و پشتیبانی شورای اسلامی و شهرداری سنندج روز جمعه 18مهرماه ساعت 15 در محوطه‌ی بیرونی مجتمع امام خمینی(ره) سنندج واقع در سه راه ادب برگزار شد.

شهردار سنندج گفت: شمار قابل توجهی از شاعران، نویسندگان، خوانندگان بخش کودک و نوجوان و فعالان فرهنگی و اجتماعی شهر سنندج با تمام توان خود برای برگزاری این برنامه در کنار شورای اسلامی و شهرداری سنندج، موسسه روجیار و انجمن حمایت از بیماران سرطانی را مورد لطف و حمایت خود قرار دادند که در روز اجرای برنامه نیز حضور داشتند.

معاون فرهنگی شهرداری سنندج افزود: شعرخوانی، اجرای کنسرت موسیقی کودکانه، عروسک‌گردانی اجرای حرکات نمایشی کودکانه، پخش موسیقی‌های شاد کودکانه و ارائه‌ی برخی مطالب شهروندی در حوزه‌ی سلامت و ورزش از مهم‌ترین بخش‌های این جنگ شادی بود.

وی تجلیل شورای اسلامی و شهرداری سنندج از شماری از فعالان فرهنگی عرصه‌ی کودک و نوجوان این شهرو میهمانان شین‌آبادی، مریوانی و شوخان از دیواندره را بخش دیگری از این برنامه فرهنگی دانست.

«فرهادی» شهروندان کوچولو را مهم‌ترین سرمایه‌های اجتماعی شهر برشمرد و افزود: کودکان و نوجوانان بنا به ویژگی‌های خاص سنی و فرصت شکل‌گیری شخصیت خود، جامعه‌ی هدف اصلی فعالیت‌های فرهنگی عرصه‌ی شهروندی شهرداری هستند.

معاون فرهنگی شهرداری سنندج هزینه کردن برای برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی ویژه‌ی کودکان و نوجوانان را در مناسبت‌های مختلف با هدف ارتقای فرهنگی شهروندی را بهترین سرمایه‌گذاری اجتماعی برای آینده شهر دانست و همه‌ی متولیان امر را به همکاری و همراهی با حوزه‌ی فرهنگی شهرداری فراخواند.

وی حمایت و پشتیبانی همیشگی شورای اسلامی و شهرداری سنندج از موسسه‌های مردم نهاد و انجمن‌ها را به‌عنوان سیاست‌کاری عرصه‌ی فرهنگی مدیریت شهری برشمرد و افزود: براساس برنامه‌ریزی کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری سنندج موضوع برون‌سپاری و اجرای کارهای فرهنگی و اجتماعی توسط فعالان این عرصه در شهر در اولویت است.

فرهادی با اشاره به موفقیت قابل تحسین موسسه‌های فرهنگی شهر سنندج در برگزاری آئین رونمایی و تجلیل از هنرمند فرهیخته‌ی سنندجی(عباس کمندی) گفت: مسئولان فرهنگی و اجتماعی استان باید با اطمینان خاطر بیشتری در برون‌سپاری فعالیت‌ها اقدام کنند.

معاون فرهنگی شهرداری سنندج با اشاره به توان زیاد موسسه‌ها و انجمن‌های فرهنگی و اجتماعی شهر سنندج به‌ویژه در حوزه‌ی خیرین خاطرنشان کرد: برای برنامه‌های آتی از پتانسیل و توانایی‌های فعالان این عرصه برای خدمت بهتر به شهروندان بهره بیشتری می‌بریم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.