یکشنبه، ۰۸ تیر ۹۳ - ۰۱:۰۰

آیت الله جعفر سبحانی در جمع طلاب غیر ایرانی به تفسیر سوره مبارکه زمر خواهند پرداخت و عموم علاقمندان نیز می توانند با…

آیت الله جعفر سبحانی در جمع طلاب غیر ایرانی به تفسیر سوره مبارکه زمر خواهند پرداخت و عموم علاقمندان نیز می توانند با حضور در این مجتمع واقع در چهار راه شهدا از مباحث وی استفاده کنند.

محتوای کلی سوره زمر به سرنوشت دو گروه مومنان و کافران در رفتن به بهشت و جهنم پرداخته است و نام این سوره نیز از آیه های انتهایی آن گرفته شده است.

در مسجد اعظم نیز از نيمه اول ماه مبارك رمضان، حجت الاسلام سيد حسين مومني و از نيمه دوم ماه مبارك رمضان، حجت الاسلام فرحزاد هر روز بعد از فريضه ظهر و عصر سخنرانی خواهند کرد.

در بیت آیت الله العظمی بروجردی نیز از شب دوم الی آخر ماه مبارك رمضان با حضور علما، فضلا و اقشار مختلف مردم متدین و روزه دار و هیئت‌های مذهبی مراسم سخنرانی از ساعت 23 توسط حجج الاسلام والمسلمین رفیعی، فرحزاد و گنجی برگزار می‌گردد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سعیدی تولیت آستانه مقدسه حضرت معصومه(س) و امام جمعه قم، نیز در ماه مبارک رمضان در شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر به مدت 10 روز پس از نماز ظهر و عصر در جمع زائران و مجاوران حرم، سخنرانی خواهد کرد، همچنین این مراسم با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین رفیعی تا پایان ماه مبارک ادامه خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.