شنبه، ۲۴ خرداد ۹۳ - ۰۷:۰۷

رئیس فراکسیون حمایت از معلولان مجلس، از برگزاری جلسه این فراکسیون با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و محمدحسن ابوترابی‌فرد نایب…

رئیس فراکسیون حمایت از معلولان مجلس، از برگزاری جلسه این فراکسیون با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و محمدحسن ابوترابی‌فرد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در روز شنبه 27 تیرماه خبر داد.

فاطمه آلیا در گفت وگو با خانه ملت،‌ با یادآوری برنامه‌های فراکسیون حمایت از معلولان،‌ افزود: این فراکسیون بر اساس جلسات فصلی خود، قرار است روز شنبه( 27 تیرماه) نشستی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین محمدحسن ابوترابی‌فرد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار کند.

نماینده مردم تهران،‌ ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی،‌ ادامه داد: در جلسه یادشده نمایندگان فعال از تمام ان.جی.اوها حضور می‌یابند تا به بررسی مشکلات حوزه معلولان بپردازند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با تاکید بر اینکه وجه تمایز این جلسه با نشست‌های اخیر در ارایه راهکارها است،‌ تاکید کرد: بر این اساس از شرکت‌ها و مجموعه‌های تولید کننده تجهیزات معلولان نیز دعوت شده تا با حضور در فراکسیون به بررسی چگونگی تولید تجهیزات در داخل بپردازند.

رئیس فراکسیون حمایت از معلولان مجلس شورای اسلامی، گفت: امید است در این جلسه به راه‌حلی برای رفع مشکلات معلولان دست یابیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.