سه شنبه، ۲۰ خرداد ۹۳ - ۱۱:۱۲

به گزارش  حوزه تئاتر باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل تماشاخانه ایرانشهر، به دنبال برگزاری سری جدید جلسات…

به گزارش  حوزه تئاتر باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل تماشاخانه ایرانشهر، به دنبال برگزاری سری جدید جلسات نقد و تحلیل نمایش های روی صحنه در خانه هنرمندان ایران و تماشاخانه ایرانشهر، نمایش “هملت” نوشته شهرام احمدزاده که به کارگردانی آرش دادگر در سالن استاد سمندریان روی صحنه است، از سوی معاونت پژوهش و آموزش خانه هنرمندان ایران مورد نقد و بررسی قرار خواهد گرفت.

این جلسه  روز شنبه 24 خرداد ماه ساعت 18 با حضور سید حسین مجتهدی ، شیده احمد زاده، علیرضا نراقی و گروه تئاتر کوانتوم در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر برگزار می شود.

گفتنی است: مجتهدی، روانکاو و مدرس دانشگاه شهید بهشتی است که مقالات متعدد او در تحلیل روانکاوانه آثار نمایشی منتشر شده است.

شیده احمد زاده، نشانه شناس، مدرس دانشگاه شهید بهشتی و متخصص ادبیات انگلیسی به ویژه آثار شکسپیر است که در کنار علیرضا نراقی نویسنده و منتقد تئاتر و عابس خلقی دبیر جلسه به بررسی نمایش هملت خواهند پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.