پنجشنبه، ۱۱ اردیبهشت ۹۳ - ۰۶:۵۸

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران؛ محمدرضا مشحون نماینده فدراسیون بسکتبال در دیدارهای اول فینال، صبح امروز در جلسه ای با حضور نمایندگان…

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران؛ محمدرضا مشحون نماینده فدراسیون بسکتبال در دیدارهای اول فینال، صبح امروز در جلسه ای با حضور نمایندگان تیم پتروشیمی صحبت‌های لازم در مورد بازی فینال را انجام داد. وی بعد از این جلسه برای صحبت با نمایندگان مهرام نیز نشست جداگانه ای برگزار کرد.

علاوه بر مشحون، هروس آوانسیان به عنوان ناظر مسابقه و همچنین حبیب خمجانی از فدراسیون به ماهشهر سفر کرده اند.

مهمد بچیروویچ سرمربی تیم ملی هم مهمان ویژه پتروشیمی در این دیدار است که البته بعد از رسیدن به ماهشهر به هتل محل اقامت مهرام سر زد.

مسئولان پتروشیمی با توجه به اتفاقات فینال فصل قبل تمهیدات خاصی نیز برای برقراری امنیت فینال امروز در نظر گرفته اند. ماهشهری‌ها تعداد دوربین‌های امنیتی مجموعه ورزشی بعثت را چند برابر افزایش داده اند تا تمام نقاط این مجموعه را تحت پوشش قرار دهد.

همچنین خبرنگاران رسانه های مختلف که برای پوشش خبری فینال به ماهشهر سفر کرده اند کارت مخصوص بازی را دریافت کرده و جایگاه ویژه ای نیز به جای یکی از ردیفهای VIP برای آنها در نظر گرفته شده است. نمایندگان صدا و سیما نیز صبح امروز برای فراهم کردن شرایط پخش مستقیم مسابقه به سالن برگزاری بازیها مراجعه کردند.

گفتنی است صالحیان، آذرافزا و شهمیرزادی داوران دیدار اول فینال هستند و حسن نیکخواه نیز برای بازی دوم به ماهشهر سفر کرده است.

دیدار اول فینال میان مهرام و پتروشیمی ساعت 15:30 دقیقه امروز آغاز می شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.