جمعه، ۱۹ آبان ۹۶ - ۱۰:۰۲
زیبایی های پائیز

جلوه باشکوه زیبایی های پائیز فراتر از سرسبزی بهار است چراکه همگان را به هیجان وا می دارد. این روزها لذت تماشای پائیز…

جلوه باشکوه زیبایی های پائیز فراتر از سرسبزی بهار است چراکه همگان را به هیجان وا می دارد. این روزها لذت تماشای پائیز با برگ های کهربایی، صبح های مه آلود و طبیعت وحشی زیبایش، دل هر بیننده ای را مجذوب خویش می سازد و گذر تابستان را برایش کم رنگ می سازد. برای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر با میهن پست همراه باشید .

با وجود گذشتن نیمی از پائیز هنوز خیلی ها عزادار از دست دادن زیبایی های تابستان هستند اما غافل از اینکه با وجود خزان زیبا دیگر نیازی نیست که برای پایان تابستان اندوهگین شویم.

هوا سردتر و روزها کوتاه تر شده اند اما چیزی از جلوه های باشکوه پاییزی کم نشده و همچنان پاییز یکی از زیباترین فصل های سال به شمار می رود. اینکه می توانید ستاره های آسمان صاف این فصل را ببینید، در کنار هم جمع شوید و آتشی روشن کنید  و با یک چای قند پهلو خاطراتتان را زنده سازید. این همان اتفاقی است که شاید کمتر در تابستان بتواند رخ دهد. قرار گرفتن برای سه ماه متوالی در جذابیت های خاص پائیز می تواند روح و جان هردل مرده ای را زنده کند.

پاییز که از راه می رسد، در اولین قدم هایش، خنکای نسیمش، و رنگ های زرد و قرمز و نارنجی اش را به رخ می کشد و طبیعت تنها جائیست که آثار آمدن پاییز را در خود نمایان می کند. رنگدانه های سبز برگ درختان برای تجدید قوایی دوباره خود را با سلیقه پاییز هماهنگ می کنند و چهره را آنگونه می آرایند که آفریننده پاییز اراده کرده است. برگ های پاییزی زیباترین جلوه های طبیعت هستند. نظاره بر حرکات پرندگان در آسمان پاییز احساسی وصف ناشدنی در دل ایجاد می نماید.با این وجود پاییز در مقابل این همه زیبایی که در اختیار ما می گذارد از ما چیزی نمی خواهد جز این که به تفکر بنشینیم و به خدا نزدیک تر شویم.

با هم در میهن پست تصاویری از زیبایی های پائیز را تماشا می کنیم.

 

[highlight]منبع[/highlight]   خانه عکس

7 دیدگاه برای “جلوه باشکوه و زیبایی های پائیز فراتر از سرسبزی بهار در تصاویری دیدنی”

 1. هاني گفت:

  عاشق پاییزم

 2. قهرمان گفت:

  خیلی زیباس

 3. مهلا گفت:

  بنظرم از بهارم زیباتره

 4. ليلي گفت:

  فصل غمگینی هست

 5. سيروس گفت:

  فصل منه
  دوسش دارم😄

 6. نسرين گفت:

  خیلی خوشگله😍

 7. فرشته گفت:

  سنجاب بامزه ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.