یکشنبه، ۱۱ آبان ۹۳ - ۰۲:۲۰

رییس اتحّادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات کشاورزی آذربایجان شرقی گفت: ایجاد محدودیت با افزایش تعرفه گمرکی برای اقلام و محصولاتی که نمونه مشابه…

رییس اتحّادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات کشاورزی آذربایجان شرقی گفت: ایجاد محدودیت با افزایش تعرفه گمرکی برای اقلام و محصولاتی که نمونه مشابه داخلی دارند از ورشکستگی صنایع داخلی جلوگیری می کند.

علیرضا آقابالایی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه آذربایجان شرقی، افزود: حمایت از تولید ملّی را می توانیم عاملی برای حضور موفّق در بازارهای جهانی و تحقّق رشد اقتصادی قلمداد کنیم.

وی از ارتباط حمایت‌های دولت و کاهش هزینه‌های تولید گفت و تشریح کرد: حمایت دولت از بخش صنعت و کشاورزی با اختصاص یارانه و سیاست‌های تشویقی موجب کاهش هزینه‌های تولید می شود.

آقابالایی ادامه داد: مدیریت جهادی زمینه تولید محصولاتی برتر و با کیفیّت قابل رقابت با نمونه خارجی و به نوعی بهانه‌ای برای تحقّق و بیدار شدن روح خودباوری را در تولیدکنندگان فراهم می آورد.

وی یادآور شد: ایرانیان با مصرف محصول باکیفیّت ایرانی می‌توانند در پوشاندن جامه عمل به مدیریت جهادی تاثیرگذار باشند.

وی افزود: ارتباط مستمر با مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی و استفاده و حمایت از دستاوردهای آنها باعث شکوفایی و پیشرفت کشاورزی می‌شود.

رییس اتحّادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات کشاورزی آذربایجان شرقی تاکید کرد: بدیهی است که حمایت دولت، حفظ اشتغال، مهیّا شدن شرایطی مناسب برای سرمایه گذاری و امکان رقابت در بازار را در پی خواهد داشت.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *