پنجشنبه، ۱۸ اردیبهشت ۹۳ - ۰۲:۲۹

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین که روز پنجشنبه در اختیار ایرنا قرار گرفته، ˈعبدالقهار ناصحیˈ افزود: بازدید این…

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین که روز پنجشنبه در اختیار ایرنا قرار گرفته، ˈعبدالقهار ناصحیˈ افزود: بازدید این عده در قالب تور صنعتی و با هدف آشنایی آنها با فناوری های نوین و توانمندی های واحدهای تولیدی قزوین در بخش بسته بندی صورت گرفت.

وی اظهار کرد: شرکت کنندگان در این تور دو روزه از خطوط تولیدی واحدهای صنعتی لوله سازی آوید ˈتولید کننده لوله و اتصالات پلی اتیلن البرزˈ ایمن ظرف ˈتولید کننده ظروف یکبارمصرفˈ، الکا پلاستیک ˈتولید کننده نایلون و نایلکس و کیسه فریزرˈ شرکت آئینه فیلم پارسیان ˈتولید کننده برچسب و شرینکˈ و شرکت نشاگستر پردیس ˈتولید کننده لوله و اتصالات پلی اتیلنˈ مستقر در شهرکهای صنعتی کاسپین، لیا و شهر صنعتی البرز بازدید کردند.

این مسوول خاطرنشان کرد: در حاشیه برگزاری این تور، بازدیدکنندگان در نشستی در خصوص قابلیت های خوشه صنعت بسته بندی و چگونگی امکان همکاری و تبادل نظر با واحدهای تولیدی قزوین در زمینه این خوشه بحث و گفت و گو کردند.

ناصحی اجرای تورهای صنعتی را از اهداف شرکت شهرک های صنعتی یاد کرد و گفت: این تورها با هدف انتقال تجربیات و دانش بین صنایع کوچک و نمونه و رفع مشکلات واحدهای صنعتی با سازمان‏ها و نهادهای اداری انجام می‏ شود.

وی یادآور شد: تاکنون این شرکت موفق به برگزاری 78 تور صنعتی داخل و خارج از استان با تعداد یک هزارو 474 نفر بازدید کننده شده است.

هم اکنون بیش از 500 واحد تولیدی در شهرک های صنعتی استان قزوین فعالیت می کنند.

7392/616

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.