سه شنبه، ۲۰ خرداد ۹۳ - ۰۹:۱۳

یک زن آمریکایی از مسئولان بیمارستان وابسته به دانشگاه سین سیناتی آمریکا به علت انتشار اسناد محرمانه پزشکی خود در فیس بوک شکایت…

یک زن آمریکایی از مسئولان بیمارستان وابسته به دانشگاه سین سیناتی آمریکا به علت انتشار اسناد محرمانه پزشکی خود در فیس بوک شکایت کرده است.

به گزارش فارس به نقل از ایندی چنل، از آنجا که اطلاعات خصوصی بیماران در همه نقاط دنیا و از جمله آمریکا محرمانه تلقی می شود، این اقدام واکنش تند بیمار یاد شده را به دنبال داشته است.

مدتی پس از این رسوایی مدیریت بیمارستان به مساله رسیدگی کرده و گفته می شود فردی را که مسئول افشای اطلاعات پزشکی محرمانه این زن بیمار بر روی یک صفحه سایت فیس بوک بوده را شناسایی نموده است.

این اطلاعات که مربوط به سوابق ابتلای این زن به STD ( ضعف ایمنی اکتسابی یا همان ایدز) بوده مربوط به سپتامبر سال 2013 است. حال مشخصات کامل این زن شامل نام و تاریخ تولد و شماره شناسایی وی در بیمارستان، تست های صورت گرفته و تشخیص دکتر به طور آنلاین در فیس بوک برای همکان در صفحه ای موسوم به Team No Hoes نمایش داده شده است.

فرد بیمار بلافاصله پس از انتشار این اطلاعات پیام های زننده‌ای را در اینترنت دریافت کرده که در آنها به او لقب هرزه داده شده است. وی در شکایت خود خواستار دریافت غرامت 25 هزار دلاری شده است. رسیدگی به این پرونده ظرف هفته های آینده صورت خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.