شنبه، ۱۶ فروردین ۹۹ - ۰۹:۵۲

روز گذشته رندری خیره کننده از خودروی جنسیس Genesis G70 منتشر شد. در این مطلب از میهن پست تصاویری از این رندر را…

روز گذشته رندری خیره کننده از خودروی جنسیس Genesis G70 منتشر شد. در این مطلب از میهن پست تصاویری از این رندر را به همراه تمامی اطلاعات موجود از این خودرو ارائه می کنیم.

در فوریه سال جاری میلادی بود که خبری جالب‌توجه درباره احتمال تولید جنسیس G70 استیشن واگن منتشر شد. رئیس جهانی جنسیس در مصاحبه با کار اند درایور گفته بود که این برند در حال بررسی جنبه‌های مختلف عرضه نسخه استیشن این خودرو است اما حتی اگر چنین خودرویی چراغ سبز تولید را دریافت کند تا قبل از معرفی نسخه فیس لیفت G70 2021 خبری از آن نخواهد بود.

اما برخی طراحان صنعتی تصمیم گرفته‌اند زودتر از جنسیس دست به کار شده و رندر مجازی G70 استیشن را معرفی کنند. این خودرو با نمای جلوی الهام گرفته از GV80 و G80 جدید طراحی شده و یک جلوپنجره بزرگ و همان چراغ‌های چهار تایی دیده می‌شوند.

موضوع جالب اینکه همین طراحی در بخش عقب نیز بکار رفته جایی که چراغ‌ها به 4 بخش کوچک تقسیم شده‌اند. یک اسپویلر کوچک اما شیک نیز باعث افزایش ظاهر اسپورت G70 استیشن شده است. به این موارد هم باید سیستم اگزوز با دو خروجی و دیفیوزر زیر سپر را اضافه کنیم.

اگر از دیدن این رندرها خوشحال شدید پس احتمالاً از شنیدن اینکه احتمال تولید چنین چیزی وجود دارد خوشحال‌تر خواهید شد. در ماه فوریه خبری منتشر شد مبنی بر اینکه جنسیس شاید طرح مطالعاتی G70 استیشن را قبلاً انجام داده و تنها مدیران باید جنبه‌های تجاری بودن تولید چنین خودرویی را بررسی کنند.

حتی اگر امضای مدیران هم پای برگه تولید این خودرو بیاید انتظار نداریم آن را در آمریکا ببینیم زیرا جنسیس به دنبال عرضه یک کراس اوور شکل گرفته بر پایه G70 است. نسخه استیشن این خودرو احتمالاً باعث همپوشانی با کراس اوور یاد شده خواهد بود و بنابراین عرضه هر دو خودرو در آمریکا بسیار ضعیف است.

باهم در میهن پست تصاویری از رندر جنسیس Genesis G70 را تماشا خواهیم کرد.

[highlight]منبع: motor1[/highlight]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *