یکشنبه، ۱۱ آبان ۹۳ - ۰۶:۵۲

رئیس جهاددانشگاهی همدان گفت: جهاددانشگاهی یک نهاد انقلابی و پویاست که همیشه سعی داشته خلاءهای فرهنگی در دانشگاه‌ها را پوشش دهد. به گزارش…

رئیس جهاددانشگاهی همدان گفت: جهاددانشگاهی یک نهاد انقلابی و پویاست که همیشه سعی داشته خلاءهای فرهنگی در دانشگاه‌ها را پوشش دهد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه همدان، “اکبر اسدی” در مراسم دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علم و فرهنگ شعبه همدان، با بیان اینکه جهاددانشگاهی در طول حیاتش همواره خدمات بسیار زیادی به نظام و مردم ارائه کرده است، اظهار کرد: دانشگاه علم و فرهنگ که زیر مجموعه جهاددانشگاهی است متکی به فعالیت‌های پژوهشی، فرهنگی و آموزشی این نهاد انقلابی بوده و از جایگاه بسیار معتبری برخوردار است.

وی با اشاره به اینکه مرکزیت این دانشگاه در تهران بوده و دارای سه شعبه در همدان، کاشمر و رشت است، تصریح کرد: دانشگاه علم و فرهنگ دارای مقاطع مختلف تحصیلی کاردانی، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته، کارشناسی ارشد و دکتری است که در شعبه همدان دو مقطع کاردانی و کارشناسی وجود دارد که امیدواریم در سال‌های آینده با تلاش و کوشش بتوانیم شاهد ارتقاء این دانشگاه در همه ابعاد باشیم.

وی همچنین در ادامه درباره فعالیت‌های مختلف آمورشی، پژوهشی و فرهنگی جهاددانشگاهی توضیحاتی ارائه کرد و خواستار مشارکت هر چه بیشتر دانشجویان در برنامه‌های مختلف شد.

اسدی خاطرنشان کرد: دانشجوی ایده‌آل نظام مقدس جمهوری اسلامی باید در همه ابعاد تلاش و کوشش کند و دوران دانشجویی بهترین زمان برای رشد همه جانبه است که باید قدر و قیمت این دوران را به درستی درک کرد و از آن بهره کافی را برد.

به گزارش ایسنا، در این مراسم معاونان آموزشی و پشتیبانی جهاددانشگاهی نیز در سخنانی به تشریح موارد مربوط به امور دانشجویی پرداختند و در ادامه به سئوالات دانشجویان پاسخ دادند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *