شنبه، ۱۰ خرداد ۹۳ - ۰۹:۱۲

به گزارش خبرنگار مهر، سید سعید هاشمی ظهر شنبه در دیدار با استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: جهاد دانشگاهی در حوزه های مختلف…

به گزارش خبرنگار مهر، سید سعید هاشمی ظهر شنبه در دیدار با استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: جهاد دانشگاهی در حوزه های مختلف فرهنگی، پژوهشی، فناوری نوین و… فعالیت های ویژه ای دارد که از جمله می توان به حوزه سلولهای بنیادین اشاره کرد.

وی بیان داشت: این سازمان با دو دانشگاه، هفت مجموعه عالی و 45 مرکز علمی کاربردی در سطح کشور فعالیت می کند.

معاون توسعه و هماهنگی جهاد دانشگاهی کشور اذعان داشت: در زمینه اشتغال نیز این سازمان توانمندسازی دانشجویان و دانش آموختگان را دنبال می کند.

وی بیان کرد: برنامه سه ساله جهاد دانشگاهی از اهمیت وِیژه ای برخوردار است و باید به آن توجه کرد.

هاشمی عنوان کرد: از اول امسال تصمیمی جدید برای این برنامه آغاز شده است، در این برنامه تکالیف مشخص و در این استان نیز اولویت هایی پیش بینی شده است.

ضرورت توسعه دوره های آموزشی در استان چهارمحال و بختیاری

استاندار چهارمحال و بختیاری نیز در این دیدار بر ضرورت توسعه دوره های آموزشی در استان اشاره کرد و عنوان کرد: آموزش پایه توسعه ای برای همه حوزه ها به شمار می رود.

قاشم سلیمان ادامه داد: هم اکنون دوره های آموزشی مختلفی برای علاقمندان در استان برگزار می شود و باید این دوره های آموزشی توسعه بیشتری پیدا کنند.

وی بیان داشت: آموزش نقش اصلی در اشتغال را ایفا می کند و برگزاری دوره های آموزشی در رشته های جدید می توان اشتغال قابل توجه ای در این استان ایجاد کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *