یکشنبه، ۱۹ مرداد ۹۳ - ۰۷:۵۹

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با اشاره به دستاوردهای جهاد دانشاهی، گفت: جهاد دانشگاهی مظهر مدیریت جهادی در حوزه علم…

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با اشاره به دستاوردهای جهاد دانشاهی، گفت: جهاد دانشگاهی مظهر مدیریت جهادی در حوزه علم و فرهنگ در کشور است.

“محمدرضا سوقندی سمنان”، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری داشنجویان ایران(ایسنا) – منطقه‌ی سمنان، اضافه کرد: سعی بلیغ و ارزشمند و نوآورانه این نهاد انقلابی می‌تواند الگوی سایر حرکت‌های جهادی در کشور باشد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، با اشاره به دستاوردهای علمی جهاد دانشگاهی در 34 سال گذشته، تصریح کرد: جهاد دانشگاهی مولود تفکر انقلاب اسلامی و نهادی انقلابی در عرصه فن‌آوری و دانش‌های نوین است.

سوقندی، افزود: جهاد دانشگاهی با حرکت‌های علمی خود و خصوصا در پژوهشکده رویان شاخص‌های علمی کشور را در جهاتی توسعه بخشید و بر این اساس در بسیاری از شاخص‌ها، امروزه ایران اسلامی در زمره کشورهای برتر جهان قرار گرفته و این نهاد شعار”ما می‌توانیم” و استقلال و خودکفایی و عزت ملی را با حرکت‌های جهادی خود تحقق بخشیده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به نقش این نهاد در تحقق شعار امسال اشاره و خاطرنشان کرد: جهاد دانشگاهی با الگوی جهادی خود و با بهره‌گیری از ظرفیت‌های علمی، مراکز رشد، خبرگزاری ایسنا و مراکز علمی کاربردی خود می‌تواند در تحقق عزم ملی با هدف رشد اقتصاد فرهنگ مؤثر باشد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.