یکشنبه، ۱۱ آبان ۹۳ - ۰۶:۰۲

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) گفت: جهاد دانشگاهی و سپاه دو نهاد انقلابی هستند که هم‎افزایی آنها می‎تواند در رفع بسیاری از مسائل مثمرثمر…

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) گفت: جهاد دانشگاهی و سپاه دو نهاد انقلابی هستند که هم‎افزایی آنها می‎تواند در رفع بسیاری از مسائل مثمرثمر باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه لرستان، سردار مرتضی کشکولی در بازدید از جهاددانشگاهی واحد لرستان، بیان‌کرد: ظرفیت‎ها و پتانسیل‎هایی که در جهاددانشگاهی وجود دارد در سپاه نیز هست. این جلسه می‎تواند برای هم‎افزایی این دو نهاد انقلابی مثمرثمر باشد.

وی اضافه کرد: خیلی از افراد با اینکه در بخش خصوصی انسان موفقی هستند اما تمام انرژی خود را می‎گذارند که در اداره‎ها شغلی با درآمد ناچیز به دست آورند و این از آسیب‎هایی است که جامعه ما دچار آن است.

کشکولی ادامه داد: خیلی از افراد کار آزاد را به عنوان شغل نمی‎بینند و این از معضلاتی است که باید حتماً بررسی و نگاه به آن تغییر پیدا کند.

وی افزود: این موضوع با استانداری نیز مطرح شده و باید کاری صورت گیرد و به صورت کاری پژوهشی پیگیری شده و کاری جمعی در این بخش صورت گیرد. نگاه به کار و شغل باید عوض شود و مدارک دانشگاهی نیز به کار کارگاهی تبدیل شوند.

کشکولی گفت: جهاددانشگاهی و سپاه می‎توانند در بخش پژوهش افکار، کشاورزی و آموزش‎های کوتاه‎مدت با هم همکاری‎های سازنده‎ای داشته باشند.

همچنین در این جلسه معاونان جهاد دانشگاهی و سپاه حضرت ابوالفضل(ع) به بیان دیدگاه و ارائه راهکار برای تعامل هر چه بیشتر این دو نهاد انقلابی پرداختند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *