چهارشنبه، ۲۴ اردیبهشت ۹۳ - ۰۳:۱۸

عليرضا جهانبخش در خصوص سقوط نايمخن از رقابت‌هاي ليگ برتر هلند گفت: در طول فصل مشکل زياد داشتيم و براي ماندن بيشتر نياز…

عليرضا جهانبخش در خصوص سقوط نايمخن از رقابت‌هاي ليگ برتر هلند گفت: در طول فصل مشکل زياد داشتيم و براي ماندن بيشتر نياز به معجزه داشتيم تا عوامل ديگر.

به گزارش فارس، وي ادامه داد: مقابل اسپارتا روتردام با توجه به اينکه ديدار رفت را واگذار کرده بويم، در بازي برگشت که در ورزشگاه خانگي خودمان و مقابل هواداران نايمخن برگزار شد، استرس زيادي داشتيم. همين موضوع باعث شد تا نتوانيم در زمين خودمان مقابل حريف نتيجه لازم را کسب کرده و از ليگ برتر سقوط کنيم.

جهانبخش يادآور شد: طي يک هفته تمام شيريني‌هايي که گل دقيقه 88 مقابل آژاکس به وجود آورده بود، به تلخي انجاميد. هيچکس فکر نمي‌کرد نتوانيم مقابل اسپارتا نتيجه نگيريم.

وي افزود: مقابل حريف باد بازي نکرديم، اما مشکل هميشگي قصل که زود گل مي‌خورديم در اين ديدار هم گريبان ما را گرفت. در ديدار پلي‌آف در دقيقه 5 گل خورديم و زماني که براي جبران سراپا حمله بوديم، گل‌هاي بعدي را هم دريافت کرده و کار برايمان به اين شکل تمام شد.

مهاجم نايمخن در مورد آينده‌اش گفت: هنوز تصميم نهايي را براي فصل آينده نگرفته‌ام. با نايمخن قرارداد 3 ساله دارم و آنها بايد در صورت جدايي، رضايتنامه‌ام را براي فصل آينده صادر کنند. البته من به اروپا آمده‌ام تا پيشرفت کنم و اگر هم پيشنهاد خوبي داشته باشم، فکر نمي‌کنم باشگاه در اين خصوص مخالفتي داشته باشد. اميدوارم در جام جهاني شرايط خوبي داشته باشم که در نهايت اين موضوع بتواند براي انتخاب تيمم در آينده کمک بزرگي باشد.

وي در پايان در خصوص اينکه آيا در صورتي که پيشنهاد مالي خوبي از ايران داشته باشد، به ايران بازخواهد گشت يا خير؛ يادآور شد: فعلا قصد بازگشت به ليگ ايران را ندارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.