سه شنبه، ۲۲ مهر ۹۳ - ۰۵:۳۹

به گزارش خبرنگار مهر، محمد سلطان‌حسینی ظهر امروز در مجمع انتخاباتی هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان اصفهان با اشاره به اهمیت توجه…

به گزارش خبرنگار مهر، محمد سلطان‌حسینی ظهر امروز در مجمع انتخاباتی هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان اصفهان با اشاره به اهمیت توجه ورزش‌های مختلف در اصفهان اظهار داشت: آشنایی مناسبی با ورزش بدنسازی دارم و همواره تلاش کرده‌ام که به این ورزش توجه لازم داشته باشم تا انتخابات هیئت در آرامش کافی برگزار شود.

وی افزود: اداره‌کل ورزش و جوانان استان اصفهان اهمیت بسیاری برای ورزش‌های مختلف قائل بوده و امیدوار هستم که این هیئت با انتخابات رئیس جدید، موفقیت خود را تداوم بخشد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان با اشاره به حضور رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در اصفهان تصریح کرد: امیدوار هستم که مسئولان حمایت لازم را از ورزش بدنسازی در اصفهان صورت دهند تا این ورزش بتواند بار دیگر در نصف جهان رونق گیرد.

وی با بیان اینکه بدنسازی و پرورش اندام در اصفهان علاقمندان بسیاری دارد، گفت: مسئولان باید حمایت‌های لازم را از این ورزش انجام دهند تا با رونق آن، جوانان بیش از گذشته به سمت ورزش گرایش پیدا کنند.

سلطان‌حسینی اضافه کرد: رشد ورزش بدنسازی در اصفهان اهمیت بسیاری دارد و همه باید کاری کنند که جوانان با فعالیت‌هایی که صورت می‌گیرد، به سمت ورزش گرایش پیدا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *