سه شنبه، ۲۰ خرداد ۹۳ - ۱۱:۰۹

به گزارش ایرنا ، در این مراسم که روز سه شنبه در سالن همایش های شهدای پاکدشت برگزار شد ، از تلاش و…

به گزارش ایرنا ، در این مراسم که روز سه شنبه در سالن همایش های شهدای پاکدشت برگزار شد ، از تلاش و همت جوانان در پیشبرد اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی تجلیل به عمل آمد.

معاون اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان پاکدشت در این مراسم گفت : دوره جوانی فرصتی مغتنم برای ایجاد بستر های پیشرفت و توسعه است و باید از این دوران به عنوان یک فرصت برای انجام کارهای بزرگ بهره لازم را برد .

سروان علیرضا اصپهانی گفت : در پیروزی انقلاب اسلامی جوانان نقش مهمی بر عهده داشتند و دوران هشت سال دفاع مقدس نیز در سایه ایثار و از خودگذشتگی جوانان سپری شد و به پیروزی اسلام منجر شد .

وی بیان داشت :پیشرفت هایی که نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه های مختلف علمی به دست آورده در سایه باور جوانان بوده و امروز شاهدیم که دانشمندان جوان ایران اسلامی قله های ترقی را یکی پس از دیگری فتح کرده و بر افتخار و اقتدار ایران اسلامی می افزایند.

وی تصریح کرد : دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی که هیچ گاه تاب دیدن پیشرفت های ملت ایران را نداشته اند ، برای ایجاد توقف در مسیر پیشرفت و توسعه کشور ، جوانان و آینده سازان ایران اسلامی را مورد هدف قرار داده و تلاش دارند تا با ابزارهای مختلف آنان را از مسیر اصلی انقلاب خارج سازند.

اصپهانی اظهار داشت : دشمنان تلاش دارند تا با آلوده کردن جوانان به مواد مخدر ، آنان را به بیراهه کشیده و مسیر انقلاب را منحرف نمایند ولی جوانان ایران اسلامی با تکیه بر باورهای اسلامی این توطئه ها را خنثی کرده و به پیشرفت و توسعه ایران اسلامی کمک می نمایند .

در پایان این مراسم از جوانان برتر حوزه های مختلف شهرستان پاکدشت تجلیل به عمل آمد.

تهرام564/7254

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.