جمعه، ۱۶ خرداد ۹۳ - ۰۹:۰۷

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام ˈسیدعلی حسینیˈ در خطبه های نماز جمعه خمین در مصلی امام خمینی (ره) شهرخمین، با اشاره به 11…

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام ˈسیدعلی حسینیˈ در خطبه های نماز جمعه خمین در مصلی امام خمینی (ره) شهرخمین، با اشاره به 11 شعبان سالروز میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان افزود: دشمنان سعی می کنند به شیوه های گوناگون و به ویژه معتاد کردن جوانان به مواد مخدر، نسل آینده سازکشور را از ما بگیرند.

وی اظهار کرد: در صورتی که جوانان به دام اعتیاد بیفتند، اراده، فکر، همت و دین نخواهد داشت ودرسایه شوم اعتیاد به موجوداتی بی خاصیت تبدیل می شوند که سرنوشت کشوربرای آنها بی ارزش خواهد بود.

خطیب جمعه خمین گفت: دشمنان برای به فساد کشاندن جوانان، سرمایه گذاری های مدونی انجام می دهند ودر مقابل مسوولان فرهنگی کشور باید بکوشند با برنامه ریزی منسجم، از آسیب ها و دسیسه های ضد فرهنگی آنان جلوگیری کنند.

حجت الاسلام حسینی، از مجموعه مدیران، مسوولان و برنامه ریزان خواست زمینه اشتغال جوانان را فراهم کنند تا درسایه اشتغال فرصتی برای انجام کارهای منکر وجود نداشته باشد.

امام جمعه خمین بیان کرد: تفکر اشتباه مرسوم بین جوانان تحصیل کرده ، پشت میز نشینی است و به دنبال کارهای تولیدی و مولد نمی روند و می خواهند با تحصیلات دانشگاهی فقط کارمند باشند.

سالروز 14 خرداد رحلت حضرت امام (ره) و انتخاب رهبر فرزانه انقلاب توسط خبرگان رهبری ونمونه هایی از ایستادگی های مقام معظم رهبری طی دوران مدیریت کشور از جمله عناوین تاریخی بود که امام جمعه خمین در خطبه های نماز جمعه به آنها اشاره کرد.

ک/2

2482/555

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.