جمعه، ۱۲ اردیبهشت ۹۳ - ۰۴:۴۷

حجت الاسلام سیدمحسن محسنی روز پنجشنبه در جلسه ستاد برگزاری مراسم معنوی و مذهبی اعتکاف افزود: امسال نیز همانند سال های گذشته بیشترین…

حجت الاسلام سیدمحسن محسنی روز پنجشنبه در جلسه ستاد برگزاری مراسم معنوی و مذهبی اعتکاف افزود: امسال نیز همانند سال های گذشته بیشترین تعداد علاقمندان به شرکت در این مراسم از بین جوانان خلخالی است.

وی گفت: ثبت نام معتکفان در خلخال از شنبه 12 اردیبهشت در محل اداره تبلیغات اسلامی خلخال آغاز می شود.

وی از همه مومنان و علاقمندان به شرکت در این مراسم برای ثبت نام دعوت کرد.

وی با اشاره به این که در سال گذشته بیشترین تعداد شرکت کنندگان در مراسم اعتکاف از بین جوانان به ویژه خواهران بود افزود: امسال نیز پیش بینی می شود که تعداد قابل توجهی از جوانان علاقمند در این مراسم شرکت کنند.

وی اظهار کرد: امسال دو مسجد بزرگ شهر برای برگزاری هر چه باشکوه این مراسم در نظر گرفته شده و با هماهنگی انجام شده مسجد جامع برای برادران و مسجد علی ابن ابیطالب (ع) برای اعتکاف خواهران در نظر گرفته شده است.

به گزارش ایرنا ، فرماندار خلخال نیز در این جلسه مسوولان اجرایی عضو ستاد برگزاری مراسم اعتکاف خلخال را به همکاری برای برگزاری این مراسم مذهبی و معنوی فراخواند.

مهدی احمدی افزود: تلاش برای حضور اقشار مختلف مردم در این مراسم وظیفه هر یک از مسوولان اجرایی بوده و فرمانداری خلخال نیز آماده همکاری در این زمینه است.

7119/594/530

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.