چهارشنبه، ۲۴ اردیبهشت ۹۳ - ۰۸:۱۵

به گزارش خبرنگار مهر، سردار غلامعلی ابوحمزه پیش از ظهر چهارشنبه در مراسم تودیع و معارفه فرمانده جدید سپاه ناحیه نهاوند در کانون…

به گزارش خبرنگار مهر، سردار غلامعلی ابوحمزه پیش از ظهر چهارشنبه در مراسم تودیع و معارفه فرمانده جدید سپاه ناحیه نهاوند در کانون شهید باهنر، اظهار داشت: بسیج و سپاه ولایت را به خوبی درک کرده و مسائل درونی و خارجی  را نیز بخوبی رصد می کند، بطور کلی سپاه در همه حوزه ها از جمله سازندگی، جهاد اخلاقی، عقیدتی و فرهنگی ورود پیدا کرده و موفق هم بوده است.

سردار ابوحمزه با تاکید بر اینکه مردم پس از پیروزی انقلاب اسلامی، عزم ملی خود را به منصه ظهور گذاشته اند، بیان کرد: حال مدیران باید با فرمایشات امیرمومنان حضرت علی (ع) ویژگی های یک مدیر جهادی و دینی را در خود تقویت کنند.

وی افزود: مدیران باید با مشورت و همفکری دیگران و پس از روشن شدن جوانب امر، نهایتا به تصمیم گیری و تصمیم سازی که منجر به اعتلا و عزت جمهوری اسلامی می شود اقدام کنند.

فرمانده سپاه انصارالحسین همدان عنوان کرد: تاکيد رهبر معظم انقلاب بر بها دادن به جوانان در کارهای بزرگ برای رشد انقلاب اسلامی است و لذا همه مدیران استانی و شهرستانی  باید از نيروهای جوان و ارزشی حمایت و استفاده کنند.

سردار غلامعلی ابوحمزه بیان داشت: یک مدیر خوب و توانمند باید دارای ویژگی های حسن سابقه، سعه صدر و امانت دار باشد چون مسئولان در روز قیامت به خاطر داشتن مسئولیت در پیشگاه خداوند باید پاسخگو هستند.

فرماندار شهرستان نهاوند هم در ادامه این مراسم اظهار داشت: الگوي سپاه بايد خدمت به مردم و تلاش در همه عرصه‌ها براي نجات آنها از انواع گرفتاري ها باشد.

امامعلی عبدالملکی گفت: خدمت به مردم و تلاش براي نجات آنها از انواع گرفتاري ها، همواره دغدغه اصلي امام خمینی (ره) بود و سپاه پاسداران نيز كه دستور تشكيل آن از سوي امام در دوم ارديبهشت ماه سال 1358 صادر شد، بايد خدمت به مردم را سرلوحه كار خود قرار دهد.

عبدالملکی افزود: سپاه يك روز در ميدان نبرد حق عليه باطل حاضر شد و افتخارآفريني كرد و امروز در عرصه فرهنگي وارد شده و در زمينه اقتصادي نيز توانسته در برخي بخش ها موفق ظاهر شود.

وی ادامه داد: این نیروی ارزشمند امروز در تمام عرصه‌های مختلف نقشی مهمی داشته و حماسه آفرینی نیروهای مخلص سپاه در دوران 8 سال دفاع مقدس همیشه در اذهان این ملت ماندگار و فراموش نشدنی است.

در پایان  این مراسم سردارغلامعلی ابوحمزه فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات امیدی فرمانده سابق سپاه ناحیه نهاوند طی حکمی وی را تودیع و به جای او سرگرد پاسدار کامران کریمی را به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه نهاوند معرفی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.