ساخت جوراب مخصوص پیاده روی و کوهنوردی توسط کمپانی Skinners
ساخت جوراب مخصوص پیاده روی و کوهنوردی

ساخت جوراب مخصوص پیاده روی و کوهنوردی توسط کمپانی Skinners

به تازگی جوراب مخصوص پیاده روی و کوهنوردی روانه بازار شده که حدود ۳۲ دلار قیمت دارد و با پوشیدن آن می توانید بدون کفش به راحتی بدوید و احساس خستگی نکنید.جوراب مذکور به گونه ای طراحی شده که دارای منافذ کافی برای تنفس پوست باشد و هر دو پای انسان در آن بسیار راحت باشد. این جوراب از پای انسان به طور کامل بر روی سخت ترین و ناهموارترین سطوح هم به خوبی محافظت می کند. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

از دیگر مزایای جوراب مخصوص پیاده روی و کوهنوردی که توسط کمپانی Skinners تولید شده این است که جلوی سرخوردن افراد را می گیرد و برای انجام طیف گسترده ای از فعالیت ها مانند دویدن، یوگا، راه رفتن و کوهنوردی مناسب است. بنابراین خرید این جوراب برای افرادی که دوست دارند گشت و گذار برهنه در طبیعت را تجربه کنند محصولی کاملا مطلوب و قابل اعتناست.

مهم ترین اشکال جوراب مخصوص پیاده روی و کوهنوردی این است که آلودگی های طبیعی مانند گرد و خاک و گل و … به آن می چسبند و تمیز نگهداشتن این جوراب کار دشواری است. همچنین این جوراب نمی تواند از پای افراد در سرما به خوبی حفاظت کند و لذا پوشیدن آن بدون کفش در پاییز و زمستان کار عاقلانه ای نیست.

ساخت جوراب مخصوص پیاده روی و کوهنوردی کمپانی Skinners دارای دو لایه ضد ساینده است که باعث می شود در صورت برخورد آن به اجسام تیز و برنده پاره نشود. جوراب مذکور همچنین کاملا ضدآب است. وزن این جوراب هم حدود ۸۰ گرم است و لذا در صورت پوشیدن چندان حس نمی شود. علاوه بر این نخ های این جوراب هم ضدباکتری هستند تا از انتقال آلودگیهای محیطی به پوست بدن انسان جلوگیری شود.

منبع   digitaltrends

5 دیدگاه

  1. بیشتر زنانه تا مردانه

  2. اگر اون یک مورد ضعف رو هم نداشت عالی میشد

  3. فکر نکنم حس خوبی باشه با جوراب راه بری هرچند ضخیم و عالی باشه

  4. اینو بپوشی و کنار دریا باهاش قدم بزنی

  5. پاییز زمستون این جوراب رو پا کنی بعدم کفش بپوشی پس بی فایده اس

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*