یکشنبه، ۱۹ آبان ۹۸ - ۰۸:۰۶
جیپ رانگلر

جیپ رانگلر در حالی بصورت رسمی معرفی شده که شرکت تولید کننده این خودرو قصد دارد با فروش هر دستگاه از آن مبلغ…

جیپ رانگلر در حالی بصورت رسمی معرفی شده که شرکت تولید کننده این خودرو قصد دارد با فروش هر دستگاه از آن مبلغ 250 دلار را به سازمان خیریه یو اس او (USO) پرداخت کند. در ادامه با میهن پست همراه شود.

جیپ رانگلر در نسخه فری دام به دو صورت 2 درب و 4 درب عرضه می شود. یک ستاره جذاب نظامی روی کاپوت این خودرو به چشم می خورد و نشان اسکار مایک هم در درب عقبی آن قابل مشاهده است.

این خودرو دارای سقفی مشکی رنگ و شیشه هایی دودی است. رینگ آن نیز 17 اینچی بوده و ظاهری قدرتمند را به رخ می کشد.

قیمت مدل 2 درب جیپ رانگلر 34190 دلار و قیمت مدل 4 درب آن نیز 37690 دلار است. البته همانطورکه گفته شد کمپانی جیپ قصد دارد تا در اقدامی خیر خواهانه مبلغ 250 دلار از فروش هر دستگاه خودرو را به به سازمان خیریه یو اس او (USO) بپردازد.

این خودرو قرار است تا در عرضه اولیه در رنگ های قرمز، آبی و سفید وارد بازار شود. البته گفته شده که مشتریان می توانند آن را در رنگ های مشکی، خاکستری و گرانیت نیز سفارش دهند.

اما نمای داخلی خودرو نیز فوق العاده طراحی شده است. صندلی های طرح چرم به رنگ مشکی با بالشتک های چرمی که لوگوی اسکار مایک روی آنها قرار دارد، فضای داخلی خودرو را زیباتر کرده است.

یک صقحه نمایش 5 اینچی در داخل خودرو قرار دارد و که البته نوع 7 اینچی از آن نیز موجود است.

پایش نقاط کور و دستیار پارک نیز جزو دیگر آپشن های رانگلر نسخه آزادی هستند.

اگر هم بخواهیم کمی در خصوص مشخصات فنی جیپ رانگلر توضیخ دهیم باید به پیشرانه 6 سیلندر و 3.6 لیتری آن اشاره کنیم که یک گیربکس 6 سرعته دستی نیز در آن قرار دارد. البته گیربکس 8 سرعته اتوماتیک با پیشرانه 2 لیتری توربو هم قابل سفارش است.

با هم در میهن پست تصاویری از خودرو جیپ رانگلر در نسخه فری دام را تماشا می کنیم.

[highlight]منبع: autoblog[/highlight]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.