یکشنبه، ۲۸ اردیبهشت ۹۹ - ۱۲:۱۱
جیپ کامپس لتیتود Sun & Safety

جیپ کامپس لتیتود Sun & Safety چندی پیش بصروت رسمی معرفی شد. در این مطلب از میهن پست به معرفی و بررسی این…

جیپ کامپس لتیتود Sun & Safety چندی پیش بصروت رسمی معرفی شد. در این مطلب از میهن پست به معرفی و بررسی این خودرو خواهیم پرداخت. در ادامه با ما همراه شوید.

جیپ تولید تریم جدیدی از کامپس 2020 با تجهیزات بیشتر را اعلام کرد. این خودرو با برخی ویژگی‌های ظاهری و تجهیزاتی از سایر نسخه‌های ارزان‌تر متمایز می‌شود. برای مثال در کامپس لتیتود Sun & Safety پکیج‌های گروه ایمنی و امنیتی وجود دارد که شامل پایش نقاط کور و تشخیص عابران پیاده، دستیار پارک عقب، برف‌پاک‌کن‌های حساس به باران و هشدار امنیتی می‌باشد.

همچنین خودروی یاد شده به گروه ایمنی پیشرفته 945 دلاری با کروز کنترل تطبیقی، دستیار ترمز پیشرفته، نوربالای خودکار، هشدار برخورد از جلو، هشدار خروج از مسیر، فرمان چرمی و آینه وسط با تیره شوندگی خودکار تجهیز شده است. گران‌ترین ویژگی این خودرو که به‌صورت استاندارد دیده می‌شود سانروف پانورامیکی است که در مدل‌های ارزان‌تر یک آپشن 1595 دلاری محسوب می‌شود.

دیگر ویژگی‌های استاندارد این خودرو که معمولاً به‌صورت آپشن عرضه می‌شوند شامل استارت از راه دور، رینگ‌های 17 اینچی آلومینیومی و لاستیک‌های چهار فصل هستند.

افرادی که خواهان این تریم جدید از کامپس لتیتود هستند 9 رنگ بدنه را می‌توانند انتخاب کنند. کامپس Sun & Safety همچنین به‌صورت دیفرانسیل جلو و چهار چرخ محرک در دسترس بوده و قیمت پایه این دو مدل به ترتیب برابر با 28815 و 30315 دلار می‌باشد. جیپ این خودرو را تنها تا پایان مدل سال 2020 عرضه خواهد کرد.

باهم در میهن پست تصاویری از این خودرو را تماشا خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *