سه شنبه، ۱۲ اسفند ۹۳ - ۰۶:۰۳

به گزارش میهن پست -خالدی درخصوص آخرین وضعیت دانش‌آموزان حادثه دیده در پی انفجار مین در استان ایلام اظهار کرد: این حادثه در…

به گزارش میهن پست -خالدی درخصوص آخرین وضعیت دانش‌آموزان حادثه دیده در پی انفجار مین در استان ایلام اظهار کرد: این حادثه در یکی از مناطق مرزی مهران رخ داد و در پی آن پنج دانش‌آموز پسر دچار حادثه شدند.

سخنگوی اورژانس کشور ضمن تشریح آخرین وضعیت دانش‌آموزان حادثه دیده به وسیله “مین” در استان ایلام از تصادف زنجیره‌ای مرگبار در اتوبان قم کاشان خبر داد.

مجتبی خالدی  با اشاره به حادثه تصادف زنجیره‌ای در اتوبان قم کاشان گفت: این حادثه در ساعت 5:17 صبح امروز به اورژانس اطلاع داده شد و به دنبال آن سه اکیپ اورژانس از دانشگاه‌های علوم پزشکی قم و کاشان به محل حادثه واقع در اتوبان قم – کاشان 35 کیلومتر مانده به قم اعزام شدند.

وی با بیان اینکه نخستین اکیپ عوامل اورژانس حدود 13 دقیقه بعد از گزارش وقوع با طی کردن بیش از 16 کیلومتر خود را به محل حادثه رساند، افزود: پس از حضور تکنیسین‌های اورژانس به محل مشاهده شد که تصادف میان دو دستگاه تریلر، یک دستگاه خودروی ون و یک دستگاه تویوتا کمری رخ داده است.

سخنگوی اورژانس کشور با بیان اینکه در پی این حادثه هفت نفر دچار آسیب‌دیدگی شده بودند که یکی از آنان که آقایی 45 ساله بود، در دم جان خود را از دست داد، گفت: شش مصدوم دیگر این حادثه نیز به بیمارستان نکویی قم منتقل شدند.

به گفته خالدی، علت این حادثه از سوی عوامل پلیس راه بررسی و اعلام خواهد شد.

آخرین وضعیت دانش‌آموزان حادثه دیده با مین
وی همچنین درخصوص آخرین وضعیت دانش‌آموزان حادثه دیده در پی انفجار مین در استان ایلام اظهار کرد: این حادثه در یکی از مناطق مرزی مهران رخ داد و در پی آن پنج دانش‌آموز پسر دچار حادثه شدند.

به نقل از ایسنا ، سخنگوی اورژانس کشور با بیان اینکه چهار دانش‌آموز از سوی عوامل اورژانس و یک دانش‌آموز دیگر از سوی اهالی به مراکز درمانی منتقل شدند، گفت: این دانش‌آموزان سپس به بیمارستان طالقانی اهواز منتقل شدند که در حال حاضر سه نفر از آنان در ICU هستند ولی وضعیت‌شان مناسب گزارش شده است.

خالدی با بیان اینکه یکی دیگر از دانش‌آموزان نیز حالش وخیم‌تر از دیگران بود از بیمارستان طالقانی به بیمارستان گلستان اهواز منتقل شده است، اظهار کرد: احتمال قطع پای این دانش‌آموز 12 ساله که هادی نام دارد وجود دارد و پزشکان در حال رسیدگی به وضعیت او هستند.

وی اضافه کرد: یکی دیگر از دانش‌آموزان نیز دچار آسیب از ناحیه چشم شده بود که این دانش‌آموز هشت ساله به نام مهدی نیز هم‌اکنون در بیمارستان حضرت رسول (ص) تحت درمان است و عمل جراحی برای خارج کردن شیء خارجی از درون چشمم انجام شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *