چهارشنبه، ۲۶ شهریور ۹۳ - ۰۳:۴۲

رئیس پلیس راه استان هرمزگان از کشته شدن هفت تن در حادثه‌ی تصادف و واژگونی یک دستگاه تویوتا هایلوکس در یکی از محورهای…

رئیس پلیس راه استان هرمزگان از کشته شدن هفت تن در حادثه‌ی تصادف و واژگونی یک دستگاه تویوتا هایلوکس در یکی از محورهای شهرستان بندرلنگه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی خلیج‌فارس، سرهنگ «علی مجیدزاده» در تشریح این خبر گفت: دیروز(سه‌شنبه 25 شهریورماه) برابر اطلاع واصله‌ی مردمی مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودرو در محور لمزان به سمت اسلام‌آباد بخش مهران شهرستان بندرلنگه، بلافاصله مأموران به محل اعزام که مشاهده کردند یک دستگاه خودرو تویوتا هایلوکس از مسیر جاده منحرف و واژگون شده است.

وی افزود: دراین تصادف مرگبار متأسفانه شش تن از 11 نفر سرنشین این خودرو که همگی از اعضاء یک خانواده بودند، براثر این واژگونی در صحنه جان باختند و یک تن دیگر نیز در بیمارستان بعلت شدت جراحت‌های وارده فوت کرد.

رئیس پلیس راه استان هرمزگان با بیان اینکه اقدام راننده این خودرو در سوار کردن بیش از حد مسافر در خودرو و سوار کردن سرنشین در کابین بار تلفات کشته‌شدگان این حادثه دلخراش را افزایش داد، به اینگونه رانندگان هشدار داد: به نکات ایمنی و قوانین راهنمایی و رانندگی دقت و توجه داشته باشند و با یک بی‌احتیاطی و عدم توجه به مقررات جان خود و عزیزان خود را به خطر نیندازند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *