سه شنبه، ۲۰ خرداد ۹۳ - ۰۵:۱۷

عصر امروز وزير ورزش و جوانان به همراه مناف هاشمي معاون توسعه منابع و پشتيباني وزارت ورزش و جوانان و نصرالله سجادي معاون…

عصر امروز وزير ورزش و جوانان به همراه مناف هاشمي معاون توسعه منابع و پشتيباني وزارت ورزش و جوانان و نصرالله سجادي معاون وزير ورزش و جوانان جلسه تقدير و تشکري از کشتي‌گيران آزاد و فرنگي برگزار کردند.

به نقل از فارس، در ابتداي اين جلسه از کشتي‌گيران درخواست شد در خصوص مشکلات خود صحبت کنند.

ابتدا افراد حاضر در اين جلسه از اين موضوع امتناع مي‌کردند اما سرانجام علي بيات سرپرست تيم ملي کشتي آزاد در خصوص برخي مسائل و مشکلات مالي صحبت کرد که صحبت‌هاي او با واکنش عليرضا حيدري و محمود گودرزي روبه‌رو بود. حيدري معتقد بود نبايد در خصوص مسائل مالي صحبت کرد و وزير ورزش هم اعتقاد داشت درباره اين مسئله زياد صحبت نشود. اين مسائل باعث شد هنگامي که بيات براي دريافت جوايز به سمت وزير ورزش رفت خطاب به گودرزي بگويد «ابتدا گفتيد که انتقادهاي خود را انجام دهيد اما وقتي حرف‌هايم را زدم با واکنش‌هايي روبرو شد من صحبت‌هاي خود را گفتم و حقايق را بيان کردم. فکر مي‌کنم اينجا افراد وضع‌شان خوب است. ( با خنده)»

* پس از اينکه اين جلسه به پايان رسيد رسول خادم کشتي‌گيران و ملي‌پوشان را در اتاق نگه داشت و ساير افراد از جمله خبرنگاران و عکاسان از اتاق خارج شدند و جلسه خصوصي رئيس فدراسيون با ملي‌پوشان برگزار شد.

* در پايان جلسه وزير ورزش در جمع خبرنگاران صحبت نکرد و از در پشتي اتاق جلسه محل را ترک کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.