چهارشنبه، ۰۴ تیر ۹۳ - ۰۵:۱۶

به گزارش گروه چند رسانه‌ای باشگاه خبرنگاران؛ شب گذشته 4 دیدار در گروه‌های C و D انجام شد که در نهایت کاستاریکا، اروگوئه،…

به گزارش گروه چند رسانه‌ای باشگاه خبرنگاران؛ شب گذشته 4 دیدار در گروه‌های C و D انجام شد که در نهایت کاستاریکا، اروگوئه، کلمبیا و یونان به مرحله بعد صعود کردند.

تيم‌های ملی “انگليس و کاستاريکا” در آخرين بازی مرحله گروهی جام جهانی در گروه D از ساعت 20.30 دقيقه امشب به وقت تهران در ورزشگاه مينيه‌رو شهر بلوهوريزنته به مصاف يکديگر رفتند که اين بازی با نتيجه مساوی بدون گل به پايان رسيد.

ديدار “ايتاليا و اروگوئه” با پيروزی نماينده آمريکای جنوبی به پايان رسيد تا اين تيم با حذف ايتاليا به مرحله بعدی صعود کند.

تيم‌های ملی “ايتاليا و اروگوئه” در آخرين بازی مرحله گروهی جام جهانی در گروه D از ساعت 20.30 دقيقه دیشب به وقت تهران در ورزشگاه “داس‌دوناس” به مصاف يکديگر رفتند که اين ديدار با نتيجه يک بر صفر به سود اروگوئه به پايان رسيد.

تيم ملی “ژاپن” در شرايطی با قبول شکست برابر “کلمبيا” از رسيدن به مرحله يک هشتم نهايی جام جهانی بازماند که از نظر آمار وضعيت بهتری نسبت به نماينده آمريکای جنوبی داشت.

اين بازی با پيروزی 4 بر يک “کلمبيا” و صعود مقتدرانه اين تيم به مرحله يک هشتم نهايی به عنوان صدرنشين گروه C خاتمه يافت.

در آخرين دور از بازی‌های مرحله گروهی جام جهانی 2014، در گروه C تيم‌های ملی “يونان و ساحل عاج” در ورزشگاه کاستلائوی شهر فورتالزا به مصاف هم رفتند که اين بازی در پايان با پيروزی 2 بر يک يونان خاتمه يافت تا اين تيم اروپايی به عنوان تيم دوم گروه،‌ پس از کلمبيا راهی مرحله يک هشتم نهايی شود.

لحظه‌ی گل زدن “ساماراس” به دروازه ساحل عاج

در اين بازي “جورجوس ساماراس”، مهاجم تيم ملی يونان که گل دوم و پيروزی بخش نماينده اروپا را در دقيقه اول وقت‌های تلف شده نيمه دوم به ثمر رساند به عنوان بهترين بازيکن ميدان انتخاب شد.
او که 90 دقيقه در ميدان حضور داشت، 28 پاس داد، و يک شوت داخل چارچوب زد.

شادی “جورجوس ساماراس” پس از زدن گل به ساحل عاج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.