سه شنبه، ۲۵ شهریور ۹۳ - ۰۷:۳۷

عضو شورای اسلامی شهر مشهد، حاشیه این شهر را تهدیدی برای مشهد دانست. به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، محمدحسین…

عضو شورای اسلامی شهر مشهد، حاشیه این شهر را تهدیدی برای مشهد دانست.

به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، محمدحسین جهانبخش در سی و ششمین جلسه علنی چهارمین دوره شورای شهر مشهد که امروز 25 شهریور ماه در تالار شورا برگزار شد، در موافقت با کمک 100 میلیون تومانی شورای شهر به شورای اسلامی شهرستان مشهد اظهار کرد: شورای شهر مشهد نمی‌تواند به حاشیه شهر بپردازد اما شورای شهرستان می‌تواند به عنوان بازوی اجرایی به این مساله و مشکل بپردازد.

سید صولت مرتضوی، شهردار مشهد در این زمینه خاطرنشان کرد: برای کمک به شورای شهرستان مشکلی نداریم؛ مبلغی را برای کمک به شورای شهرستان مقرر کنید و اعضا نیز تلاش کنند قدرالسهم خود را از منابع ملی نیز تامین کنند.

حسن قدیری طرقی، عضو شورای شهر نیز در خصوص این مساله اظهار کرد: کمک به شورای اسلامی شهرستان مشهد می‌تواند در قالب غیرنقدی باشد.

محمدرضا دیمه‌کار، دیگر عضو شورای شهر نیز در موافقت با این مصوبه گفت: تقویت شورای اسلامی شهرستان مشهد منجر به تقویت روستاهای مربوط به آن می‌شود؛ بخشی از مشکلات شهر مشهد مربوط به عدم ساماندهی مناسب و اصولی بخش‌ها و روستاهای اطراف مشهد است؛ پیشنهاد می‌کنم مبلغ مذکور دو برابر شود.

در نهایت اعضاء شورای شهر با اختصاص مبلغ 100 میلیون تومان برای کمک به شورای شهرستان مشهد رای مثبت دادند و بر اساس این مصوبه مقرر شد شهرداری مشهد تا سقف 100 میلیون تومان لایحه کمک به شورای اسلامی شهر مشهد را ظرف مدت یک هفته تهیه و به شورای شهر ارائه کند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.