پنجشنبه، ۲۶ تیر ۹۳ - ۰۹:۵۱

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان سنقر و کلیایی با موضع گیری استاندار کرمانشاه در برابر اظهارات امام جمعه…

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان سنقر و کلیایی با موضع گیری استاندار کرمانشاه در برابر اظهارات امام جمعه و نماینده این شهرستان در مجلس شورای اسلامی به حاشیه کشیده شد.

بر اساس این گزارش پیشتر از سوی مدیریت ارشد استان فردی به عنوان فرماندار شهرستان سنقر و کلیایی منصوب شد که به دلیل اعتراضات گسترده مردمی  و انتقادات صریح امام جمعه و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، توسط وزارت کشور برکنار شد.

در این نشست امام جمعه شهرستان سنقر و کلیایی با اشاره به توصیه های اکید مقام معظم رهبری در خصوص به کارگیری نیروهای ارزشی و ولایی اظهار داشت : گزینه ای که در ماه های قبل برای فرمانداری شهرستان سنقر در نظر گرفته شده بود در همه استعلام های امنیتی رد صلاحیت شد و اعلام گردید که او مشخصا از فتنه گران سال 88 و دارای پرونده سیاسی است.

در این حال بود که استاندار کرمانشاه با بیان اینکه از گزینه قبلی حتما در پست های بالاتر استفاده خواهد کرد، گفت: انتخاب ما گزینشی درست بود.

بر اساس این گزارش استاندار کرمانشاه بدون انجام تشریفات اعطای حکم مسئولیت به فرماندار جدید جلسه را ترک کرد و به عبارتی دیگر مراسم تودیع و معارفه فرماندار جدید نیمه تمام ماند.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.