شنبه، ۱۷ خرداد ۹۳ - ۰۱:۳۷

دکتر باقی در مصاحبه با نسیم گفته است: قطع داروهای بیهوشی آیت الله مهدوی موفق بوده و قلب ایشان به حالت عادی برگشته…

دکتر باقی در مصاحبه با نسیم گفته است: قطع داروهای بیهوشی آیت الله مهدوی موفق بوده و قلب ایشان به حالت عادی برگشته و وضعیت مغز ایشان نیز به شصت رسیده  و وضعیت ایشان رو به بهبود است.

به گزارش «تابناک»، پیشتر دکتر فضل الله صفی، رئیس تیم پزشکان آیت الله مهدوی کنی با بیان اینکه تمام کارهای پزشکی که باید تا به امروز برای آیت الله مهدوی کنی انجام می‌شده، دقیقا از سوی تیم پزشکی انجام شده است، گفته بود: در نشست تیم پزشکی با معاون اول رئیس جمهور، وزیر بهداشت و بیت آیت الله مدوی کنی همه کارها بررسی شد.

وی همچنین افزوده بود: برای ارزیابی اینکه مغز ایشان آسیب باشد و اینکه ایشان به علت داروهای بیهوشی به کما رفته‌اند یا خیر، داروهای بیهوشی را قطع کرده ایم.

دکتر فضل الله صفی گفته بود: زمانی که سکته قلبی رخ می دهد، وقفه ای در خون رسانی به مغز صورت می گیرد که در برخی بیماران باعث آسیب جدی به مغز می شود، حال آنکه شاید در برخی بیماران این رخداد روی ندهد.

رئیس تیم پزشکان آیت الله مهدوی کنی در ادامه این گفت وگو افزود: بررسی‌های ما نشان می‌دهد که آیت الله مهدوی کنی دچار آسیب جدی مغزی شده‌اند و از لحاظ پزشکی، ایشان امید بازگشتشان کم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.