جمعه، ۱۲ اردیبهشت ۹۳ - ۰۴:۲۱

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار محمدجواد زاده کمند در ششمین جلسه هم اندیشی دبیران ستاد برگزاری مراسم هفته…

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار محمدجواد زاده کمند در ششمین جلسه هم اندیشی دبیران ستاد برگزاری مراسم هفته ناجا ضمن تبریک حلول ماه رجب و گرامیداشت شهدای عملیات بیت المقدس، اظهار داشت: خوشبختانه سال 92 سال بسیار خوبی برای نیروی انتظامی بود و توفیقات خوبی کسب کردیم.

وی ادامه داد: امسال نیز در هفته ناجا باید طرح های موثر و پرمحتوایی که براساس پاسخگویی به نیازهای اساسی مردم درحوزه نظم و امنیت است، داشته باشیم.

زاده کمند بیان کرد: سال 93 در حالی آغاز شد که رهبر معظم انقلاب موفقیت نظام را در عرصه های مختلف در گرو عزم ملی و مدیریت جهادی دانسته اند؛ ما برای تحقق نام سال 93 الگوها و مدل های بومی زیادی داریم که از جمله آن می توان به رهبری های داهیانه امام خمینی (ره) در پیروزی انقلاب، فرماندهان دفاع مقدس و قیادت رهبر معظم انقلاب اشاره کرد.

وی اولین گام برای برنامه ریزی هفته ناجای امسال را هم فکری متخصصان برای انتخاب شعار این هفته عنوان کرد و گفت: این شعار باید با محوریت شعار سال رهبر معظم انقلاب باشد و این شاخص برای برنامه ریزی ها مدنظر قرار بگیرد.

زاده کمند با بیان اینکه شعار هفته ناجا آدرسی کلی برای نیروی انتظامی و مردم است، درخصوص شعار سال گذشته گفت: شعار سال گذشته ناجا براساس فضای حاکم بر کشور انتخاب و مورد توجه نخبگان قرار گرفت و باعث جهت دار شدن فعالیت های سال 92 شد.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا اولویت های ناجا و فضای عمومی حاکم بر کشور را از ویژگی هایی دانست که باید در شعار هفته ناجا امسال مورد توجه قرار گیرد.

وی متناسب سازی برنامه ها با نیازها و درخواست های مردم را یکی دیگر از موضوعات برنامه های هفته ناجا عنوان کرد و اظهار داشت: باید میان خواست مردم و برنامه های ناجا هماهنگی و هم پوشانی وجود داشته باشد چرا که جامعه برنامه هایی را می خواهد که به آنها نیاز دارد؛ پس نیاز سنجی امری مهم است.

زاده کمند افزود: باید با استفاده از نظرسنجی های علمی در زمان و مکان های خاص و شناسایی گروه های هدف طرح های خود را برنامه ریزی کنیم.

به گفته زاده کمند استفاده از شیوه های نوین برای انتقال محتوا مورد توجه قرار گیرد چرا که روش های تکراری اثربخشی ندارند.

وی تلاش برای مردمی کردن فعالیت ها و تلاش های نیروی انتظامی را امر مهم دیگری دانست و تصریح کرد فعالیت ها در هفته ناجا باید به شکلی باشند که مشارکت داوطلبانه مردم را جذب کند چرا که این مهم باعث ارتقای سطح منزلت اجتماعی پلیس می شود.

زاده کمند تأکید بر فرهنگ ایثار و شهادت و به تصویر کشیدن چهره جهادی پلیس را در برنامه های هفته ناجا بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت: آثار این موضوعات را باید در تمام برنامه ها ببینیم و حاکمیت ارزش های انقلاب اسلامی و انضباط، پیام فعالیت های هفته ناجا باشد.

اجتمام(1)** 9317**1588

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.