یکشنبه، ۳۰ شهریور ۹۳ - ۰۷:۳۰

حضور شکارچیان را به پاسگاه‌های سرمحیط بانی اطلاع دهید. به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه گیلان، در آبان پارسال‌ به…

حضور شکارچیان را به پاسگاه‌های سرمحیط بانی اطلاع دهید.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه گیلان، در آبان پارسال‌ به هنگام گشت و کنترل یگان حفاظت اداره حفاظت محیط‌زیست شهرستان سیاهکل، متوجه شکارچیان غیرمجاز در منطقه شده و با بررسی و پیگیری‌های بعمل آمده و پس از تعقیب و گریزهای زیاد در مناطق صعب‌العبور موفق به دستگیری دو شکارچی غیرمجاز، آلات و ادوات شکار و همچنین لاشه دو راس مرال شده که ضمن دستگیری شکارچیان متخلف پرونده آنان به مراجع قضایی تحویل شد.

با توجه به مستندات موجود و همچنین اقرارهای متهمان در بازجویی در جریان رسیدگی به پرونده در شعبه دوازدهم دادگاه تجدیدنظر استان، متهمان به اتهام مشارکت در شکار جانوران وحشی حمایت شده به صورت غیرمجاز، متهم ردیف اول به 6 ماه حبس و متهم ردیف دوم به 91 روز حبس تعزیری و به مدت یکسال با قید معرفی ماهیانه خود به پاسگاه انتظامی محل سکونت محکوم شدند.

با توجه به نزدیک‌شدن فصل بارندگی و سرما، دوستداران محیط‌زیست و مردم منطقه با مشاهده شکارچیان در منطقه با پاسگاه‌های سرمحیط‌بانی و شماره تلفن 7-8824626-0131 اداره کل حفاظت محیط‌زیست گیلان تماس و گزارشات خود را اعلام کنید.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.