سه شنبه، ۳۰ اردیبهشت ۹۳ - ۱۱:۴۶

کمال الدین پیرموذن روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا افزود: در این سفر مسایل مربوط به خسارت وارده به کشاورزان بر اثر سرمازدگی…

کمال الدین پیرموذن روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا افزود: در این سفر مسایل مربوط به خسارت وارده به کشاورزان بر اثر سرمازدگی و بارش تگرگ فروردین ماه و نیز خشکسالی جاری و مورد بحث و تبادل و نظر قرار خواهد گرفت.

وی بیان کرد:مهندس نعمت زاده وزیر صنایع ، معدن و تجارت نیز در دیداری که امروز با ایشان داشتیم برای سفر به اردبیل و بازدید از واحدهای صنعتی استان در آینده نزدیک قول مساعد دادند.

وی بیان کرد: در این جلسه در باره بهره مندی استان اردبیل بیش از اعتبارات صندوق توسعه ملی ، اجرایی شدن مصوبه دولت در باره استمحال و بخشودگی جرایم و تقسیط بدهی واحدهای صنعتی بدهکار به بانک ها ، اختصاص پول و سرمایه به بانک های استان از محل سهم صنعت از اجرای قانون هدفمندی یارانه ها توافق هایی صورت گرفت.

پیرموذن گفت : در این جلسه همچنین مقرر شد تا 25 طرح صنعتی در استان به بانک ها و وزارت صنعت برای بهره مندی از تسهیلات مالی معرفی شوند.

وی همچنین بر راه اندازی منطقه آزاد صنعتی و تجاری در شهرستان نمین تاکید کرد و گفت : در این زمینه با وزیر صنعت ، معدن و تجارت رایزنی شده و بر واگذاری زمین در شهرک های صنعتی و نیز پرداخت تسهیلات مالی به واحدهای جدید تولیدی تاکید شد.

به گفته وی ، همچنین در این جلسه قرار شد تا پنج میلیارد ریال برای اکتشاف معادن استان و نیز سرمایه گردش مکفی از محل سهم صنعت از یارانه ها اختصاص یابد.

او همچنین گفت : در این جلسه همچنین در باره واگذاری 100 میلیارد ریال از سوی بانک صنعت و معدن به شعبه استان اردبیل و نیز کارسازی بدون توجه به گردش حساب مالی واحدهای تولیدی توافق شد.

پیرموذن با موفق خواندن این جلسه گفت: فضای خوبی برای فعال شدن بخش صنعت و معدن در استان اردبیل فراهم شده و مسوولان و نیز صاحبان واحدهای صنعتی و معدنی باید از این فضا استفاده بهینه ازکنند.

530/8123/

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.