سه شنبه، ۱۳ خرداد ۹۳ - ۱۱:۲۴

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله غلامعلی نعیم آبادی امام جمعه بندرعباس و نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان بعدازظهر سه شنبه در جمع مدیران…

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله غلامعلی نعیم آبادی امام جمعه بندرعباس و نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان بعدازظهر سه شنبه در جمع مدیران و مردم شهرستان رودان اظهارد داشت:اگر مردم  رودان به دنبال پیشرفت  شهرستان خود هستند باید همراه و همگام با امام جمعه شهرستان حرکت کنند.

نماینده مردم هرمزگان درمجلس خبرگان رهبری ضمن تقدیر از فعالیت‌های صورت گرفته  توسط امام جمعه قبلی گفت: حجت‌الاسلام الهی منش از ائمه جمعه پرتوان و فعال استان است که علاوه بر هدایت افکار عمومی به پیگیری کارهای عمرانی نیز در شهرستان رودان پرداخته است.او سرباز انقلاب بوده و هست و شجاعت و خوشفکری از خصوصیات بارز وی است.

آیت‌‌الله نعیم آبادی تصریح کرد: نظام ایران، نظام توحیدی است و ولایت فقیه از ارکان آن است وامام جمعه نیز نماینده ولی فقیه در بین مردم هستند.

در این مراسم حكم امام جمعه شهرستان رودان که از سوی رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور صادر شده بود قرائت شد و حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی تاج زاد به عنوان امام جمعه شهرستان رودان معرفی و از زحمات 13 ساله حجت الاسلام الهی منش تشكر و قدردانی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.