چهارشنبه، ۱۱ تیر ۹۳ - ۰۷:۵۵

از دور چهارم رقابت‌هاي تنيس گرند اسلم ويمبلدون عصر امروز (سه‌شنبه)‌ رافائل نادال بخت شماره 2 قهرماني، به مصاف نيک کرگيوس از استراليا…

از دور چهارم رقابت‌هاي تنيس گرند اسلم ويمبلدون عصر امروز (سه‌شنبه)‌ رافائل نادال بخت شماره 2 قهرماني، به مصاف نيک کرگيوس از استراليا رفت و در پايان مقابل حريف نه چندان مطرح خود با نتيجه سه بر يک مغلوب شد.

به نقل از ايسنا، کرگيوس در ست نخست با نتيجه 7 بر 6 از سد حريف سرشناس خود گذشت اما در ست بعد نادال با نتيجه 7 بر 5 بازي را برابر کرد.

نادال که از ابتداي اين تورنمنت ست اول همه بازي‌هاي خود را به رقبا واگذار کرده بود اميد داشت در ست‌هاي سوم و چهارم از سد حريف بگذرد اما اين اتفاق نيفتاد و کرگيوس با نتايج 7 بر 6 و 6 بر 3 اين دو ست را هم از آن خود کرد تا حذف زودهنگامي را براي نادال اسپانيايي رقم زده باشد.

امروز همچنين روجر فدرر با نتيجه 3 بر صفر (6-1 ، 6-4 ،6-4) تامي روبردو را شکست داد تا به جمع 8 بازيکن نهايي راه پيدا کند.

استانيسلاو واورينکا هم فليسيانو لوپز را سه بر صفر (6-7، 6-7، 3-6) شکست داد و حريف فدرر در مرحله بعد شد.

در بخش زنان نيز ماريا شاراپووا که يکي از بخت‌هاي اصلي قهرماني بود مقابل آنجليک کربر از آلمان دو بر يک مغلوب شد تا وداع زودهنگامي با رقابت‌هاي ويمبلدون داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.