دوشنبه، ۱۳ مرداد ۹۳ - ۰۵:۴۶

سلامت نیوز: مي گويند وقتي آقايان ازدواج مي كنند نسبت به خواستگارهاي قبلي همسرشان به شدت حساس مي شوند و دوست ندارند كسي…

سلامت نیوز: مي گويند وقتي آقايان ازدواج مي كنند نسبت به خواستگارهاي قبلي همسرشان به شدت حساس مي شوند و دوست ندارند كسي در مورد آنها صحبت كند، چه برسد به اينكه جلوي چشم شان سبز شود و روح و روان شان را خراش دهد.

اينها را گفتم تا برسيم به داستان نگار و رضا كه دقيقا همين جريان برايشان پيش آمد و تا به خودشان بيايند، يك دفعه ديدند پاي حكم طلاق را امضا كرده و از هم جدا شده اند.
به پرونده اين زوج در شعبه 268 دادگاه خانواده رسيدگي شد و قاضي عموزادي درباره درخواست اين زوج تصميم گرفت. آن طور كه نگار و رضا در دادگاه گفتند، تا قبل از اينكه به مرز انفجار برسند و زندگي نوپاي شان را با يك امضا پاي حكم طلاق تمام كنند، عشق شان زبانزد فاميل بود. اما اين عشق افلاطوني در برابر مادر نگار كه عزمش را جزم كرده بود تا يك زهرچشم حسابي از دامادش رضا بگيرد و كمالات دخترش را به رخ او بكشد، خيلي دوام نياورد.

ماجرا از چند ماه پس از شروع زندگي تازه داماد و تازه عروس شروع شد. از زماني كه مادر نگار، هر وقت دامادش را مي ديديد، از خواستگارهاي دخترش تعريف مي كرد و مي گفت زماني كه نگار هنوز در خانه بود، آنها درخانه را از پاشنه كنده بودند. رضا اوايل با اينكه از اين حرف به شدت ناراحت مي شد، اما به احترام اينكه مادر همسرش است، به حرف هاي او توجهي نمي كرد.

داستان همين طور ادامه داشت تا زماني كه نگار و رضا به همراه مادر و پدرشان به مراسم عروسي يكي از دوستان خانوادگي شان دعوت شدند. روز عروسي، مادر نگار به روال روزهاي گذشته مشغول تعريف و تمجيد از خواستگاران دخترش بود كه يك دفعه سروكله مرد جواني كه در گذشته از خواستگاران نگار بود و او هم به مجلس عروسي دعوت شده بود پيدا شد.

مادر نگار كه ديد اوضاع حسابي مساعد است، رو به حاضران گفت: اين آقا هم از خواستگاران دختر من بوده است. رضا كه با شنيدن اين حرف صبرش لبريز شده بود، حسابي شاكي شد و به مادر زنش اعتراض كرد و مادرنگار هم حرف نامربوطي به رضا زد. داماد جوان هم به تلافي حرفي كه مادر زنش جلوي جمع به او زده بود، سيلي به صورت او زد. نگار كه از ديدن اين صحنه تعجب كرده بود، به گريه افتاد و عروسي را نيمه كاره گذاشت و رفت. پس از اين اتفاقات بود كه رضا پايش را توي يك كفش كرد و گفت مي خواهد از نگار جدا شود و بالاخره اين كار را هم با پرداخت مهريه تقسيطي انجام داد.
منبع:روزنامه اعتماد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.